Учасники велопробігу «Вишиваний шлях» зупинилися у замку Сент-Міклош на Мукачівщині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

16
4

11 червня в Ужгороді стартував Всеукраїнський велопробіг, який відбувається у рамках соціального туристичного проекту «Вишиваний Шлях». Понад 30 учасників спортивного заходу стартували о 12:00 з площі Театральної та рушили в напрямку сусіднього Мукачева.

Під час подорожі учасники відкриватимуть для себе Україну та насолоджуватимуться мальовничими краєвидами. Серед учасників заходу також присутні гості з інших держав. До прикладу з обласного центру Закарпаття сьогодні стартувала група з Білорусії.

«Дві групи велосипедистів виїдуть із кінцевих точок «Вишиваного Шляху» - з Ужгорода та Харкова - назустріч одна одній. Перша група виїжджає з Ужгорода 11 червня і рухається за маршрутом Ужгород-Київ, відповідно долаючи половину Шляху. Друга - виїжджає з Харкова 13 червня і рухається в напрямку Києва, так само долаючи половину Шляху», - інформують організатори акції на офіційній інтернет-сторінці проекту.

Учасники акції, подолавши понад 40 кілометрів шляху стали свідками неформальної передачі естафетної палички від координаторів з міста Ужгород «колегам» з міста над Латорицею. Останні провели екскурсію Мукачевом та організували супровід колони велосипедистів до с. Чинадієво, де на території замку Сент-Міклош передбачена перша ночівля групи велотуристів.

Під час велопробігу учасникам будуть організовані зустрічі з місцевими громадами та керівництвом населених пунктів, що знаходяться на маршруті, зустрічі із представниками засобів масової інформації та громадськістю. Передбачена організація екскурсійно-розважальної програми в окремих містах та селах на маршруті. 

Протягом 18 днів учасники заходу їхатимуть заздалегідь складеним маршрутом містами Львів, Почаїв, Кременець, Острог, Житомир, Радомишль та 28 червня, в День Конституції України, зустрінуться у Києві на Майдані Незалежності.

Під час подорожі учасники проїдуть понад 40 населених пунктів та подолають більше 800 кілометрів.

Участь у велопробігу є безкоштовною і кожен охочий може приєднатися або ж припинити свою участь у ньому на будь-якому етапі.

По завершенні акції учасники пробігу проведуть прес-конференцію на якій поділяться враженнями про мандрівку, підведуть підсумки проведення культурно-спортивного заходу, презентують інтерактивний веб-сайт «Вишиваного Шляху» та озвучать подальші плани щодо розвитку проекту.

Коментарі

Б
Батичко

Кільо мож мозок промивати вишиванками?Вишиванка, АТО, гідність - тьфу противщина. Укра ти вже поперек горла своєю пропагандою!!!!

2
223

Це тупо грантоїдський проект, який нічого спільного з українцями-слов"янами не маює.

М
мукачівець

А шо Закарпаття наше має до якигось вищиванок ?

0
01

Якщо до Мукачева три раз ставали, то за Свалявою будуть умирати.Они думають, що з запалом в одному місці і без треніровки добіціглювуть до Харькова, хіба шо їх через пару кілометрів погрузять у буса та перевезуть через перевал.

Читайте також