Розмістилися ферма із розведення екзотичних тварин, котрі родом із Індії у селі Стеблівка на Закарпатті.
Тут три самці і 12 телиць. Тут розводять тварин для збереження їх популяції і заради смачного молока. У радянські часи буйволів забивали на м'ясо. Воно вважалося елітним. Ковбаса із буйвола схожа на салямі, але набагато краща за придбану у магазині.
У Києві є фірма, яка займається поставками буйволятини із Індії в Казахстан. Через інтерес влади до буйволячого м'яса, який з'явився через державний візит до Індії, кажуть, що незабаром в Україні з'являться охочі імпортувати нове м'ясо. Додамо, що воно не дороге, ціна найкращої м'якоті складає близько 30 гривень.
Цікаво, що в Європі існує ціла мережа ресторанів, де готують м'ясо буйвола як фірмове. Досить популярний цей продукт в США і Канаді.
Спеціалісти кажуть, що буйволяче м'ясо поживне, містить менше жиру та калорій, ніж біле куряче м'ясо. Його рекомендують для хворих людей, літніх, дітей, для страждаючих надмірною вагою, використовують у фітнес-дієтах. Проте дієтолог застерігає: до України новий смаколик може дістатися тільки в замороженому вигляді, а це погіршить її якість і користь. Додамо, що із буйволячого м'яса можна приготувати стейк або смакувати вяленим делікатесом.
Нагадаємо, що під час державного візиту до Індії міністр АПК України Микола Присяжнюк зауважив, що індійський бізнес зацікавлений завозити до України м'ясо буйволів. Хоча й додав, що потрібна експертна оцінка такої ідеї.