Ужгородський марш небайдужих пікетував Епіцентр (ФОТО, ВІДЕО)

18
13

Близько 13.00 на ужгородське віче на площі Театральній почали сходитися люди.

Якщо на початку зібрання їх було десь 200, то піша хода з площі Театральної зібрала вже з півтисячі людей.

Під час віче люди виконали гімн та обговорили ситуацію в Києві та на Закарпатті.  Зазначили, що ще не пора розслаблятися, адже наявне загальне розслаблення – це лише затишшя перед бурею.

До слова. Мітинг сильно підтримав іршавський Автомайдан. Лише він забезпечив Ужгороду підтримку аж 14 машин. Прийшли також люди з самого обласного центру та всіх куточків Закарпаття. 

По завершенню віче піша хода рушила до площі Народної через центр міста, де вже відбувалося інше віче. На ньому виступили народні поети та інші активісти,котрі виступили з традиційними промовами.  Тут було присутні  багато представників партії Свобода, вони ж контролювали вихід на сцену. Почали звучати більш радикальні заклики.

По завершенні віче дві колони з’єдналися та рушили до гіпермаркету «Епіцентр», котрий як відомо, контролюється регіоналами Герегами. Піша хода пройшла через транспортний міст, проспект Свободи, вулицю Капушанську та врешті дійшла до самого закладу.

Жодних агресивних дій Євромайданівці не чинили. Назвали свій захід мирним пікетом, та пообіцяли, що це лише попереджувальна міра. Відбулася невелика словесна перепалка зі службою охорони гіпермаркету, але якогось критичного розвитку вона не набула.

Пікетувальники обсвистали «Епіцентр» та неодноразово прокричали під його стінами «Ганьба».

По завершенні пікету обіцяли повернутися і розійшлися.

Свою порцію криків «Ганьба» дорогою отримала і обласна міліція, а також  дві заправки, котрі контролюються Партією Регіонів.

Більше фото дивіться тут. 

Мукачево. net
 

Коментарі

М
модеру

Балога до УПЦ Московського патріархату: ви на стороні добра, чи зла? тема эта наверное для комментариев не актуальная хорошо что какое то окно есть если там не пропустят пропускают в другой теме модер не запутайся просто

П
Погорелов

знищуйте не коментарі а помилки Якщо на початку зібрання їх було десь 200, то піша хода з площі Театральної зібрала вже з півсотні людей. Ще раз для туих півсотні це = 50 Куди ділись ще 150 які прийшли раніше

М
модеру

ждемс модерирования модэр шнурки кушал наверное ждемс господа ждемс модэра когда оно пропустит и соизволит

А
Артем

Честь і хвала всім тим кому не байдужа доля України. Радий за всіх учасників мітинга.

Х
ха

а как на счет вафлей

К
Костя

Прогиб засчитан. Сходи к Нуланд - получи печеньку.

МЧ
медвідь чук

хай епыцентр радsє що люди прийшли без червеного когута бо попали бо регіАНАЛИ на серьйозне бабло

М
мукачівець

Хороший марш!! Побільше би свідомих людей і скоріше б народ вибрався з того гавна в якому він є зараз!!!

ХК
хорош коммент

а дебилы если не мат вообще и говор людской не знают

НЗ
не зомбі

я була присутня при дебільному віче .Якщо приплачуєте людям за мирні походи то навчіть їх висловлювати свою думку не матом, а літературною мовою, а також не потрібно різні провокації з боку дебілів активістів. Та, якщо ви такі правильні господарі своєї землі, не сріть на неї.

Х
ххх

тема без модера-пишите господа

М
модеру

но и сразу видно как политик и зауважил ПЦ не вмешательстве в политику

М
модеру

ти срати пішов!!!

Читайте також