Ужгородці найбільше скаржаться на фасади, будівельні роботи і земельні питання

10
0

Саме з такими проблемами ужгородці звернулися до керуючого справами виконкому Олександра Волосянського.

Мешканки вулиці Підгірної розповіли, що їх будинок №1 дуже потребує капітального ремонту фасаду. «Нас болить наш будинок. Поруч четверта школа, часто приїздять словацькі, чеські і німецькі делегації. І бачать зашарпану архітектурну пам’ятку в історичній частині міста», – зауважили жінки.

В.о.директора департаменту міського господарства Олександр Костенчук розповів: аби навести лад на фасаді, необхідно близько 300 тис.грн. Сума чимала, тому цьогоріч запланували відремонтувати лише частину фасаду за половину потрібної суми. Кошторис для експертизи вже розробляється. Що важливо, почнуть ремонтувати із жолоба, аби дощі не розмивали фасад.

Крім того, жінки поскаржилися на аварійне дерево, яке руйнує фронтову стіну будинку. Пан Волосянський доручив департаменту міського господарства до кінця цього місяця зрізати дерево і максимально активізувати зусилля з виготовлення кошторису, провести експертизу і розпочати й завершити будівельні роботи.

Відремонтувати фасад також попросили мешканці вулиці Швабської, 27.

"У нашому будинку всього чотири квартири, у яких жителі – одні пенсіонери. Під нами – ресторан, приміщення якого з житлового в нежитлове перевів підприємець. Тепер він є співвласником нашого будинку і боргує ЖРЕРу кількадесят тисяч гривень. А шпаклівка на фасаді будинку вже до цегли осипалася", – поскаржилися мешканці.

Мешканцям Швабської, отже, порадили звернутися із заявою до в.о.міського голови з проханням до співвласника будинку, аби той посприяв у проведенні ремонту фасаду.

Вийшло назовні і більш особисте питання.

Жителька вулиці Шумної, 29 вже не перший рік конфліктує з сусідкою. Річ у тім, що мешкають вони в гуртожитку і мусять ділити один санвузол. Власне, дозвіл на перепланування приміщення є, спеціалісти міської ради вже кілька разів розробляли проекти. За останнім проектом, жінки, які ворогують, узагалі не будуть бачитися.

Наразі всі документи для перепланування готові, крім довідки з ОСББ. Але вже на наступному засіданні виконкому цю проблему вирішать.

Втім навіть це, чомусь, мешканку Шумної не влаштувало – вона вимагає погодження головного архітектора міста.

Саме тому Олександр Волосянський доручив департаменту міського господарства та управлінню архітектури і містобудування контролювати ситуацію, оформити документи на перепланування і провести будівельні роботи в максимально короткі строки, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також