Ужгородці писатимуть листи іншим країнам про порушення прав людини

3
0

З 06 до 08 грудня активісти Amnesty International в Ужгороді долучаться до «Марафону написання листів» - однієї з найбільших глобальних акцій, яка мобілізує сотні тисяч людей в усьому світі з метою змінити на краще життя людей, що стали жертвами порушення людини, через простий акт написання листа.

З 6 до 12 грудня люди з понад 50 міст України будуть писати на захист 8 осіб та громад, які страждають від порушення прав людини. Листи будуть направлені урядам країн, створюючи тиск та домагаючись змін на краще у кожному окремому випадку. Крім того, учасники матимуть можливість написати листа особисто жертвам порушень прав людини, щоб висловити свою солідарність та підтримку.

В Ужгороді Марафон проходитиме 06 грудня за адресою вул. Університетська, 14 (УжНУ) та 08 грудня за адресою вул. Волошина, 20 (міська бібліотека, Пасаж). Старт акції за участі представників ЗМІ - о 12:00, 06 грудня та о 13:00 08 грудня

За час проведення акції Amnesty International очікує зібрати понад два мільйони паперових та електронних листів, факсів, текстових та twitter повідомлень, адресованих до органів влади та героїв Марафону зі всього світу.

«Марафон написання листів є ключовим заходом, який відображає суть нашої роботи в Amnesty International – провадити дії від імені тих, хто мужньо протистоїть тиранії та проявляти солідарність з ними», - сказала Тетяна Мазур, директор Amnesty International в Україні.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА. Amnesty International -- всесвітній рух, що об’єднує понад 3 мільйони людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіми правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах. Amnesty International в Україні проводить кампанії проти тортур та безкарності міліції в Україні, за скасування смертної кари в Білорусі, на підтримку свободи вираження в Росії, та по боротьбі з дискримінацією в Європі. 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також