УжнУ співпрацюватиме з Інститутом Геноміки Пекіна

13
1

Ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка та Генеральний директор європейського представництва Інституту Геноміки Пекіна Раян Ліу вже підписали угоду про освітньо-наукову співпрацю.

Ця науково-дослідницька установа налічує орієнтовно 4000 науковців, оперує у понад 100 країнах світу та співпрацює з близько 3000 медичних закладів та 300 лікарнями. Про це розповідає видання "День".

На Міжнародному форумі, який нещодавно відбувся у Києві, Інститут представляв нові технології – геномні секвенатори власної розробки – машини для зчитування послідовності ДНК – BGISEQ50 та BGISEQ500.

— Співпраця у рамках підписаної угоди з такою потужною організацією, як Інститут Геноміки Пекіна, котрий є одним із двох найкрупніших наукових організацій світу у геномній індустрії, дасть нам можливість реалізовувати сучасні проекти з генетики, спрямовані на визначення генетичних особливостей та персоніфікацію медицини, – сказав доктор медичних наук, професор В. Смоланка.


Дивіться інтервю Мukachevo.net: Володимир Смоланка: «Звик працювати з розумними, порядними та, в хорошу сенсі, амбітними людьми»


– Сьогодні лікування найскладніших захворювань, у тому числі й нейроонкологічних, має базуватися на індивідуальному підборі хіміотерапевтичних препаратів, радіотерапії, оскільки різні генетичні молекулярні підтипи пухлин мають різну чутливість до препаратів. Реалізація даної угоди дозволить нам стати в один ряд із провідними інституціями світу, які займаються цією проблемою, - додає професор.

За словами Володимира Смоланки, угодою передбачено встановлення в УжНУ лабораторії та заснування потужного центру досліджень, що дозволить зосередити навколо університету українських та зарубіжних науковців, які будуть спільно розробляти комплексні методики.

У процесі підписання угоди було визначено подальші кроки співробітництва, серед яких – візит української делегації до Шеньчженю, де знаходиться центральний офіс Інституту Геноміки Пекіна, ознайомлення зі всіма можливими напрямками співпраці та започаткування спільних наукових проектів.

Коментарі

РП
реберко петро

Лем не беріть у коману хабарника Рошка Михайла з Міжгірщини, декана іноземної філології, бо мало вам евро буде

Читайте також