В Чопі пройшли обласні спортивні змагання

19
2

серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів

В Чопі відбулися обласні дитячі спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій», які проходили на стадіоні „Локомотив”. Учасниками змагань були учні 7-х класів (13 команд) загальноосвітніх шкіл області.

Серед них: м. Ужгород, Хустський р-н, м. Мукачеве, Іршавський р-н, Свалявський р-н, м. Берегове, Ужгородський р-н, Тячівський р-н, Перечинський р-н, Виноградівський р-н, В.Березнянський р-н, Мукачівський р-н, м. Чоп. У загальній кількості в змаганнях взяли участь близько 260 учасників.

Переможцями у комплексному заліку стала команда м. Ужгорода, ІІ місце посіла команда Хустського району, ІІІ – м. Мукачева. На жаль, команда м.Чоп не посіла жодного призового місця.

Найкращі юні спортсмени були відзначені Грамотами та медалями, а команди кубками. Переможці цих змагань поїдуть на відпочинок в «Артек».