22 січня 2012 року в місті Мукачево засновано жарт-клуб «ФІГЛІ ІЗ КУФРИКА».
Членами клубу стали ті особистості, котрі знаються на слові, розуміють гумор, котрі усвідомлюють, що друзі роблять їхнє життя щасливим, а вороги цікавим, котрі розуміють, що вибирати треба не з того, що ми хочемо мати, а з того, що боїмося втратити, це ті, хто твердо впевнений, що завтра сьогодні стане вчора, котрі врешті-решт здатні усвідомити не без гумору, досягнувши своєї стелі, що це всього-навсього чиясь підлога і це просто талановиті і дивовижні люди, що вміють будні перетворювати на свято.
Новоутворений жарт-клуб нараховує дванадцять активних учасників, членів мукачівського літературного об єднання «Рідне слово»: Сливчука Богдана, Маслова Володимира, Лиховид Мар яну, Лімбах Гізелу, Пищальник Романа, Тищук Вероніку, Дулішковича Олександра, Кушнір Валентину, Куруц Алу, Микуліну Іму, Галас Яну, Тетяну Рибар. Засідання проводитимуться у найкращих кав ярнях міста один раз на місяць. До клубу будуть запрошуватися у якості гостей цікаві, з тонким почуттям гумору оптимістично настроєні і неординарні особистості. Наше завдання просте: піднімати настрій собі і тим, хто нас оточує.
Кожен народ сміється над суто своїми життєвими нюансами. Великий Гете вважав що ні в чому так не проявляється характер людей, як у тому, що вони знаходять смішним. А ще кажуть що від великого до смішного один крок. Та минають роки, навіть тисячоліття змінилися, а гумор не зникає з повсякденного життя українців та з літератури! Гумор допомагає нам критично сприймати дійсність, виходити зі складних життєвих ситуацій, легше та оптимістичніше сприймати життя, а головне — самих себе.
Життя – це професія, та нажаль, більшість з нас займається самодіяльністю. М.Задорнов
А ще, сміх допомагає побороти страх - на цьому сходяться усі вчені: історики, фольклористи, літературознавці, філософи. Ніщо так не зближує людей, як гумор – цей великий винахід людства.
Ще лікарі античності зауважували, що рани на тілі оптимістів заживають швидше. З явився навіть метод лікування – сміхотерапія. 20 хвилин сміху в день – відмінний засіб захистити себе від хвороб і підтримати серце в хорошій формі. Психолог із Іспаніі Х.Ельпас рахує, що одна хвилина щирого здорового сміху дорівнює 45 хвилинам занять йогою.