В Ужгороді обговорять діагностику та лікування захворювання на рак молочної залози

16
0

Сьогодні, 20 жовтня, о 13.00 в обласному клінічному онкологічному диспансері (Ужгород, вул. Бродлаковича, 2) відбудеться прес-конференція присвячена Всеукраїнському Дню боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Головний лікар Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру Андрій РУСИН розкаже представникам мас-медіа про сучасні методики діагностики та лікування цієї хвороби, про рівень захворюваності на рак грудей в області та в Україні. 

Довідково

Лікарі називають молочні залози жінки "органом-мішенню", бо будь-які гормональні порушення в жіночому організмі позначаються насамперед на здоров`ї цього органу. Особливо шкідливі для грудей стреси, жирна та калорійна їжа, травми молочних залоз.

Згідно зі статистикою, рак грудей займає перше місце серед онкологічних захворювань серед жіночого населення в Україні і в світі.

Щорічно у світі діагностується близько мільйона нових випадків захворювання на рак молочної залози, 600 тисяч жінок щороку гинуть від цієї хвороби.  За даними ВООЗ, вік 30% жінок, які померли від раку грудей, становив менше 45 років.

Близько десяти років тому рак грудей вийшов на перше місце серед усіх онкологічних захворювань у жінок і з тих пір утримує сумне лідерство .. Найвища захворюваність — в Нідерландах , Данії , Швеції , Франції.

Згідно зі статистикою, до 40 % українських жінок звертаються до лікаря надто пізно, в той час як у світі, навпаки , простежується тенденція до зниження смертності, в середньому на 1 % за рік.

Загальна інформація:

Кожні 25 хвилин у країнах Євросоюзу діагностується один випадок раку молочної залози , а кожні 6,5 хвилин від нього гине одна жінка.

В Україні сьогодні близько 165 тис. пацієнток з діагнозом «рак молочної залози » . І щороку ця кількість хворих зростає на 16-17 тисяч…

Рівень захворюваності за останні 40 років збільшився більш ніж утричі.

Основними факторами в розвитку раку молочної залози є несприятлива екологія навколишнього середовища, спадковість у плані онкології, кількість пологів і абортів, кількість оперативних втручань на молочній залозі, гормональні порушення. 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також