В Ужгороді організують попереджувальний страйк

18
6

Створення страйкових комітетів та проведення Всеукраїнського страйку наразі підтримав Майдан.

В цьому вони вбачають засіб розв'язання кризової ситуації в Україні.

Як розповів координатор страйкому в Закарпатській області Віктор Погар, наразі робота ведеться по всіх областях на всіх підприємствах та державних організаціях.

За ст. 44 Конституції страйк є правом кожної людини. Тим не менше наразі узаконенням цього питання займаються юристи.

У четвер 13 лютого планується проведення одноденного інформаційного страйку з тією метою, щоб люди, котрі не долучаються до революційного руху, зрозуміли суть наявної політичної ситуації.

Вже є попередні домовленості з деякими підприємствами, а точніше з їх працівниками, які готові в цей день вийти на вулицю. Орієнтовно мітинг планується провести об 11-12 годині. Всіх працівників закликають вийти на вулицю і не працювати протягом години.

Наразі проводяться перемовини з різними організаціями та заводами, де працівників на місцях інформуватимуть про наявну ситуацію.

Одним із перших рішень мають стати звернення страйкомів до Президента з тими зверненнями, які оголошуються на Майдані.

Також виділено 4 конкретних кроки у проведенні Всеукраїнського страйку:

1. 1. Виведення спецпідрозділів МВС.
2. 2. Зміна Конституції України.
3. 3. Створення уряду народної довіри.
4. 4. Арешт винних у катування людей.

5.  Особливо важливий четвертий пункт, адже за катування у Києві ще ніхто не поніс відповідальності. Як додав Ростислав Буланов, депутат міської ради, страйк - це лише один із методів боротьби революції, наряду із бойкотом, віче, мітингами, барикадами тощо. Страйк, за його словами, дасть змогу зробити потужний удар по фінансовому стану підприємств, власниками яких є ПР, та долучити нових людей до революційного руху.

Мукачево.net

Читайте також