Собаки – безхатченки знову не дають спокою ужгородцям. Вони масово кусають місцевих, а представники міських органів самоврядування тим часом вдаються лише до одного методу боротьби – отруєння псів.
Що тижня близько 70 Українців стають жертвами нападів бродячих псів.
Чи не щодня в травмпунктах, пацієнтам вводять вакцину від сказу. Тільки минулого тижня в Ужгороді пси-безхатченки покусали 9-оьх чоловік.
Пси можуть бути поширювачами лептоспірозу і сказу. Відтак жителі отримують вакцинацію, після якої протягом 9 місяців пацієнту не можна займатися фізичними навантаженнями, пити кефір, інші бродячі напої та алкоголь. Нажаль місцева влада з бродячими собаками боротися не хоче.
Тому за цю проблему взялись громадські активісти, вони собак простерилізували, привили від сказу. Однак і це не вирішує проблему. Було б добре, якби прививки від сказу собакам давали щорічно, як того вимагає профілактика. Тим не менше активність місцевих органів самоврядування в цьому напрямку жителі міста не помічають. Чи не що місяця в місцевій пресі з’являються повідомлення , в місті знову потруїли собак.
Не став винятком і минулий листопад, близько 10 псів мучились в конвульсіях прямо на центральних вулицях. Потрапив під роздачу і місцевий захисник, як його ще називали душа Ужгорода. Такий метод розправи, це єдине на що спромоглись місцеві. Деякі ужгородці такі методи вважають недопустимими, а тих хто це робить – називають вбивцями.
Коли в місті вирішать проблему з бродячими псами – питання відкрите, а наразі лікарі радять уникати собачих зграй і в разі укусу одразу звернутись до лікаря.