В Ужгороді почали розчищати стихійні сміттєзвалища (ФОТО)

17
1

Про цю справу говорилося вже давно, адже настало літо, тож сморід від таких об'єктів лише посилився.

Та справа, як це нерідко буває останнім часом, впиралася у гроші. Адже попри наявність необхідних машин коштів на паливно-мастильні матеріали комунальним підприємствам катастрофічно не вистачає

Для очищення стихійних сміттєзвалищ у місті цьогоріч заплановано витратити 156 тисяч гривень. Однак, кошти все не надходили. саме тому місто звернулося за допомогою до області, і вже за сприяння останньої вдалося пропустити через казначейство певні кошти для КШЕПу.

Інакше, кажуть тут, всі роботи були б зроблені ще навесні. А так зараз доводиться вивозити ще весняне гілля винограду та будівельні матеріали. До слова, у походженні останніх на смітнику, що по вулиці Бородіна, вичислили сусідній гуртожиток, адже там на крилечку очевидно нема даху. Втім, його можна побачити на смітнику. Взагалі ж саме з цього стихійного сміттєзвалища вивезли сьогодні 4 Крази, або ж 32 куби сміття.

Протягом цього тижня в Ужгороді планують ліквідувати Челюскінців, Заньковецькій та ще у близько 6 точках.

Впродовж двох тижнів в Ужгороді буде ліквідовано 32 такі сміттєзвалища. При чому для складання подальшого списку мешканців міста просять телефонувати в оперативну службу міста за номером 61 55 35 та повідомляти про місця розташування стихійних сміттєзвалищ.

Взагалі за такі дії мають штрафувати муніципали, але зловити людей за справою трохи складно.

В Україні за складання на прибудинкових територіях будівельних відходів та сміття, товару та вільної тари фізичній особі доведеться сплатити штраф від 340 до 1360 гривень, а фізичній особі - від 850 до 1700. Наприклад, штраф за кидання сміття та недокурків на вулицях у Лондоні становить 160 доларів, а у США – 650.

Взагалі ж у КШЕПі кажуть, що прибирання сміттєзвалищ не допомагає. Вони фактично утворюються щотримісяці. І якщо сьогодні прибирали гілля винограду, то в кінці літа це будуть гарбузи, а під осінь - сухе листя.

В.о. мера Віктор Щадей з цим погоджується і каже, що людей потрібно вчити не смітити тими же штрафами. А доти робити як попередня влада не будуть. при Погорєлові, нагадаємо, керувалися принципом,що прибирати має той, хто насмітив. Віктор Щадей, однак, наголошує, що смітять не всі, тож для частини комунальники і надалі прибиратимуть сміттєзвалища, а муніципали спробують навести лад зі штрафуванням.

Мукачево.net

Коментарі

1
123

Ті мусорки на Челюскінців треба просто розкидати по дворах. Як тілкьи стоять 4-5 контейнерів, то одразу там у циган і бомжів другий дім. Постійно сидять під деревами, з ними пси і там ходити страшнувато. І постійна свалка. Треба мусорки розділити просто. Тоді такого не буде.

Читайте також