В Ужгороді згадають видатного спортивного діяча Юрія Гецка

25
0

Про це повідомляють у прес-службі федерації футболу Закарпаття.

18 грудня 2019 року стартує І меморіал пам’яті відомого громадського діяча Закарпаття, почесного громадянина міста Берегова, президента міжнародного центру ВІЖИ-3000, ініціатора обласного конкурсу-рейтингу «Кращий закарпатець» та Суперкубка області з футболу, дебютного міжнародного матчу (1992 рік) між збірними України та Угорщини (ужгородський стадіон «Авангард»), президента ФК «Віжибу» (Берегово), віце-президента та виконавчого директора ФК ОСК «Закарпаття» (Ужгород) Юрія Михайловича Гецка.У турнірі з міні-футболу беруть участь збірні команди Ужгорода (міськрада), Мукачева, Воловецького, Виноградівського та Ужгородського районів, ветерани ФК «Закарпаття» («Говерла»). Вікова категорія 45 років+.

Дата проведення: 18 грудня 2019 р. СК «Юність». Урочисте відкриття турніру о 12. 00.

ДОВІДКА: Юрій Михайлович Гецко народився 13 квітня 1950 р. у місті Виноградові, а у місті Берегово проживав з 1954 року. У 1963 році Юрій Гецко розробив структуру створення системи організації дозвілля молоді, яку на початок 1973 року представив як проект створення системи організації дозвілля молоді в СРСР на рівні району, області (краю), республіки.

4 липня 1973 року при клубі Берегівського меблевого комбінату за активної участі Юрія Гецка було створено «Молодіжний клуб „Глобус”» – діяльність якого продовжувалась до 1993 року. За цей період було проведено більше 700 масових заходів, які за словами організатора раніше не проводились ніде в Радянському Союзі. У 1976 році за цю діяльність Юрій Гецко був нагороджений медаллю «Родная Земля» журналу ЦК ВЛКСМ «Сельская молодёжь». Юрій Гецко у той час завідував пропагандистським та агітаційним відділом, а згодом очолив Берегівський районний комітет Компартії України.

У 1993 році система «Глобус» трансформувалася у спільне підприємство «ВІЖИБУ» («Вічне життя буде»). Це підприємство займалося комерційною діяльністю, торгівлею, власною виробничою та рекламною діяльністю. А у 2003 році організація отримала назву «Міжнародний інтелектуально-економічно-творчо-спортивний центр» ВІЖИ-3000

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також