До участі в конкурсі кращих наукових монографій було допущено 12 видань.
За результатами таємного голосування на вченій раді університету першу премію з гуманітарних наук призначили монографії «Історія карпатських русинів» Михайла Лучкая (Т. VІ. Редакційна колегія: О.В.Барбіл, М.М.Вегеш, Д.Д.Данилюк, І.М.Сенько, Е.В.Швед (голова).
Другу премію присуджено монографії «Когнітивний підхід до оцінки операційних ризиків у контексті підвищення регіональної конкурентоспроможності» (В.П.Мікловда, В.Й.Даньків), а третю — монографії «Стратегічне планування як фактор конкурентоспроможності: теоретичний та практичний аспекти» (В.П.Мікловда, Н.Ю.Кубіній, Ф.Ф.Шандор, Ю.О.Дідович, Г.В.Кіш).
Переможцями з природничих наук стали «Сучасні діагностичні та лікувальні підходи до печінкової недостатності» (В.І.Русин, В.В.Авдєєв, К.Є.Румянцев, Є.С.Сірчак, Н.М.Маляр) — перша премія. Друге місце отримала монографія «Природно-охоронний фонд Закарпатської області» (Загальна редакція — С.С.Поп). Третьою премією відзначили монографію «Синдром обрадання при патології судин дуги аорти» (В.І.Русин, В.В.Корсак, Є.С.Буцко, А.В.Левицький, М.І.Борсенко).
На вченій раді університету відзначили високий рівень і тих наукових видань, які брали участь у конкурсі, але не здобули перемогу. Їхні автори також отримали заохочувальні премії.