Вступ України в ЄС: Угорський єврокомісар вважає, що підготовка до переговорів може зайняти більше року

13
11

Як зазначив Єврокомісар з питань розширення Олівера Варгеї в коментарі німецькому виданню Welt, навіть якщо Києву вдасться вступити в переговори до кінця 2023 року, у Брюсселі не вірять в їх завершення протягом року.

"З огляду на велику роботу, необхідну для підготовки до участі у внутрішньому ринку ЄС і багатьох інших важливих сферах політики, вся підготовка до вступу, швидше за все, займе більше часу, ніж рік або два", - сказав Варгеї.

Віцепрем'єрка України з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина у коментарі виданню сказала, що Україна розпочала процес інтеграції ще до того, як отримала статус кандидата на вступ, пише "Європейська правда".

"Велика кількість реформ вже була проведена під наглядом ЄС. Тому можна діяти швидше і не використовувати звичайну процедуру", - сказала вона.

Втім, про прискорену процедуру Варгеї нічого не хоче чути: "До України застосовуються ті ж самі критерії, що і до всіх інших заявників".

При цьому у Брюсселі позитивно сприймають українське завзяття.

"Україна прагне прискорити реформи і прискорити необхідну для цього роботу. Це позитивно. Але не всі сім реформ можуть бути завершені швидко. Тому графік початку переговорів не може бути визначений", - сказав Варгеї.

Раніше "Європейська правда" повідомляла, що угорський комісар, на переконання Києва, ставить перед собою мету за будь-яку ціну загальмувати рух України до членства.

А заодно "під роздачу" потрапляє Кишинів. Це може дозволити одному з головних партнерів угорської влади – путінській Росії – отримати реванш у Молдові та ще одну точку нестабільності на кордоні ЄС.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Д
Думутат

Угорщина взяла на себе роль громоодводу тіпа они тормозять Україну рішення Брюсель несе пак всі обсипати мадяр будуть а в тіні їх стоять ваші любі друзі Борель денег і компанія

EA
Ede adekvat

Правду кажеш Еде

Н
Не

В західній Європі зростатиме вплив Німеччини, котра рано чи пізно почне озброюватись і через це наростатиме напруга із США. Не забуваймо, що таке Німеччина, це не стільки Гітлер, скільки завжди потужна економіка і вміння воювати. В східній Європі зберігатиметься вплив Великобританії і США. Крім того слід розуміти, що неминуче котрісь країни Європи почнуть робити ставку на Китай і ставати його політичними сателітами. ЄС, який ми знаємо, тобто територія миру й достатку, чекає переформатування, але Україні в будь-якому разі варто триматися західного світу, що б там не відбувалось.

E
Ede

Вони дурять народ! Ніби від угорського комісара залежить членство України в ЄС. Ніби угорський комісар не отримує наказів із Брюсселя? В Україні наче все йде блискуче: мир, вона знову живе в старих межах, економіка розвивається, а підсумок: корупції немає й сліду. Такі статті лише для того, щоб можна було ще раз тицьнути в Угорщину, вони налаштовують людей проти Будапешта.

Н
Не

ЄС неформально (а може й юридично) розійдеться на багатший західний і бідніший східний подібно до розпаду Римської Імперії, Україна має шанси приєднатися до східного блоку (Польща, країни Балтії, Словаччина, Румунія), де в цьому буде Угорщина поки незрозуміло, можливо утворить союз із Сербією опираючись на російські ресурси.

А
Андрей

Ну все, перекрашу крышу замку…

Д
Ділаш

Я не хочу у ЄС, де ми перекупщики, валютчики таксісти-часники, леві перевозщики на бусах будеме робити???

К
Кідьоуш

Україна так буде вступати як Туреччина

П
пітьо

Поки триває війна про який вступ до ЄС можна говорити ? " З дуба впали ?"

Ч
Читач

І не беруть до ЕС бо мадярський комісар не хоче, все інше значення не мае,:))

Р
Реаліст

Більше року та він оптиміст,в країні війна та розруха з бідністью який ЕС кому це пишуть?

Читайте також