З кожним роком зростає кількість продажів і покупок в Інтернеті

11
0

За даними дослідницької компанії Gemius, більше 62% користувачів Інтернету роблять покупки онлайн.

Є багато можливостей і способів продавати в Інтернеті, але найзручнішим по праву вважаються дошки безкоштовних оголошень, наприклад така, як sbo.ua, що спеціалізується на розміщенні пропозицій різної спрямованості, наприклад:

  • Нерухомість.
  • Дитячий світ.
  • Тварини.
  • Мода та стиль.
  • Бізнес.
  • Хобі, відпочинок і спорт.
  • Транспорт.
  • Електроніка.
  • Послуги.

Що продавати

Перш за все, ви повинні прийняти рішення про продукт або групі товарів, які будете продавати. Поширена думка, що в Інтернеті можна купувати і продавати все, що завгодно, але це не так. Торгівля певними продуктами може зажадати значних витрат і відповідності певним умовам.

Згідно з даними опитування, проведеного в 2017 році, найбільшою популярністю серед інтернет-покупців користувалися аксесуари та одяг (73%), книги, компакт-диски та фільми (70%), а також побутова техніка і аудіо / відео пристрої (58%). З одного боку, продавець, який має в своєму розпорядженні такі товари, в більшості випадків може досягти непоганих результатів продажів, з іншого - йому доводиться враховувати жорстку конкуренцію, а іноді і значні коливання цін.

Унікальність товару

Можливо, варто подумати про продаж чогось унікального. Через низьку доступності таких товарів продавець може розраховувати на інтерес покупців і прибуток. Однак проблема може полягати в продукті, який в силу своєї унікальності може бути відомий тільки ентузіастам цього предмета. Тоді може виявитися, що, незважаючи на невелику конкуренцію, обсяг онлайн-продажів будуть невеликим. Однак не завжди відомо, якими будуть тенденції в найближчі роки.

Хорошим прикладом таких мінливих тенденцій є сплеск моди на рукоділля. Раніше через те, що на цей вид товарів було мало покупців, спостерігалися труднощі з їх просуванням. В даний час, особливо на Заході, цей вид діяльності надзвичайно прибутковий.

Що не варто продавати через Інтернет

Але є група товарів, які краще не продавати через Інтернет. Наприклад, непросто торгувати розкішної взуттям. У випадку з взуттям класу люкс, крім зручності, також необхідно звертати увагу на якість виготовлення, матеріал і всі ті деталі, які відрізняють якісно зроблений і оригінальний товар від дешевої підробки.

Те ж саме і у весільній індустрії. Через специфіку такого асортименту продавати весільні сукні в Інтернеті - не найкраща ідея. По-перше, таким покупкам не вистачає особливої атмосфери і свята, що особливо важливо для майбутніх наречених. По-друге, можливі переробки і виправлення, які включаються у вартість купується одягу.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також