З початку епідемії на грип та ГРВІ занедужало понад 21 тисяча краян

7
0

госпіталізовано 988 краян

За останню добу в області зареєстровано 3020 хворих на гостру респіраторну інфекцію та грип, з яких госпіталізовано 135 людей. Серед недужих 1350 дітей до 18 років, дорослих – 1670.

З початку моніторингу ситуації, тобто з 29 жовтня, зареєстровано 21 тисяча 490 випадків захворювання на грип та ГРВІ, госпіталізували 988 краян.

Сьогодні, 4 листопада, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко провела всеукраїнську селекторну нараду. Прямим включенням всіх регіонів було проаналізовано ситуацію з розповсюдженням грипу та організацію роботи з протидії епідемії. Закарпаття – серед восьми областей, де перевищено епідемічний поріг, причому у нас, поряд із Львівською та Івано-Франківською областю, найвищі темпи зростання захворюваності.

Прем’єр-міністр назвала ефективною організацію роботи в Закарпатті щодо протидії епідемії. Особливо було відзначено організацію роботи з отримання гуманітарної допомоги із-за кордону. На сьогодні в область вже надійшов гуманітарний вантаж із масками зі Словаччини та від Червоного Хреста Угорщини. Підтвердили надання нам допомоги Саболч-Сатмар-Березька область Угорщини – виділили 3 мільйони форинтів на закупівлю медпрепаратів та засобів, а також край Височина Чеської Республіки.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також