За бійку у сільському барі двом закарпатцям дали іспитовий строк

10
4

Берегівський районний суд Закарпатської області розглянув кримінальне провадження щодо двох мешканців села Батрадь, що на Берегіщині, які влітку минулого року жорстоко побили двох односельчан у місцевому барі.

Двоє молодих чоловіків розпивали спиртні напої в місцевому барі. Під дією «зеленого змія» стали поводити себе зухвало, висловлювалися нецензурною лайкою, чим заважали відпочивати іншим відвідувачам та працювати обслуговуючому персоналу.

Згодом п′яні бешкетники переключилися на двох чоловіків, які сиділи за сусіднім столиком: 56-річного батька та його 30-річного сина. Хулігани почали ображати чоловіків і погрожували фізичною розправою, але ті їх вперто ігнорували.

Це ще більше розлютило п’яних молодиків, які перейшли від погроз "до діла" та почали бити руками й ногами спантеличених чоловіків. В результаті побиття потерпілі потрапили до лікарні, де у батька лікарі діагностували забійні гематоми обличчя, а в сина – перелом щелепи.

Зі слів потерпілих та очевидців інциденту в барі міліціонери встановили особи  хуліганів - ними виявилися мешканці Батраді 21–річний Іван та 30–річний Степан. Правоохоронці затримали забіяк, а слідчий повідомив їм про підозру у вчиненні одразу двох кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.296 (хуліганство, вчинене групою осіб) та ч.1 ст.122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Кримінальне провадження після виконання ряду слідчих дій було скеровано до суду. Суд засудив хуліганів до позбавлення волі на термін 3 та 2 роки. Однак,  взявши до уваги те, що злочин  хулігани  вчинили вперше, свою вину визнали і щиро розкаялися у вчиненому, пообіцявши більше такого не робити, суд звільнив їх від відбуття покарання з іспитовим терміном один рік.

Проте чи буде це для них наукою у подальшому житті,  покаже час, пише Яна Денисюк, Берегівський РВ УМВС.

Коментарі

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити I розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович I мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi I особливо коли будете мати з ними якусь справу.

УМ
укр. мова

нема в українській мові слова "строк" - непридумовуйте

ДП
до правопису)

Я розумію що ви з Закарпаття, навчилися Українську мову без діалекту, але "Іспитовий строк" є в Українській мові)) Іспитовий строк – це встановлений вироком суду проміжок часу, на який особа умовно звільняється від реального відбування призначеного основного та додатковий (крім штрафу)покарань і протягом якого за нею здійснюється контроль, а також застосовуються інші передбачені законом форми державного і громадського впливу з метою її виправлення та перевиховання. Випробувальний строк — період часу, протягом якого роботодавець перевіряє працівника на предмет придатності до виконання його роботи. Передбачається, що в цей період часу роботодавець буде тим чи іншим способом спостерігати за професійними діями працівника, а також іншими аспектами його робочої діяльності, наприклад за тим, як складаються його відносини з колегами.

П
Правопис

Іспитовий срок - він же "випробувальний термін")

Читайте також