Загалом на обліках порушників в поліції Закарпаття перебуває 2606 осіб, які вчиняли домашнє насильство.
В поліції Закарпаття розповідають, що з початку року правоохоронці області склали на сімейних кривдників вже 264 адміністративні протоколи за статтею 173-2 КУпАП, тобто Вчинення насильства в сім'ї, невиконання захисного припису або непроходження корекційної програми.
У 83 випадках порушникам поліцейські винесли термінові заборонні приписи, які містять такі заходи, як зобов’язання залишити місце проживання (перебування) постраждалої особи, заборона на вхід та перебування в місці проживання (перебування) постраждалої особи та заборона в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою. Всі вони можуть накладатися терміном до 10 днів.
У той же час, відповідно до рішення суду, за матеріалами працівників поліції, у чотирьох випадках порушникам винесені обмежувальні приписи, які забороняють кривдникам наближатися до членів своїх сімей терміном на півроку.
Окрім притягнення до відповідальності порушника, за необхідності до роботи з родинами залучають психологів та інші профільні служби. Адже основною задачею є не локалізація чергового конфлікту, а викорінення проблеми в цілому.
"Про насильство не можна мовчати. Не терпіть, не бійтеся звернутися по допомогу. Для виклику поліції для вас цілодобово працюють оператори лінії «102». Також по допомогу ви можете звернутися за номером урядової гарячої лінії 15-47", — зазначають правоохоронці.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!