Закарпатські лісівники пропонують новації

8
0

для лісів Івано-Франківської області

Фахівці Швейцарсько-українського проекту розвитку лісового господарства на Закарпатті FORZA з цього тижня розпочинають в Івано-Франківській області експеримент з лісівництва. Про це 27 лютого ЗІКу повідомив Микола Чернявський координатор сектору лісового господарства проекту.



Зокрема, на території ДП «Делятинське лісове господарство» передбачено створити три експериментальні ділянки у вторинних смерекових лісах (посаджених штучно) з подальшим їх переформуванням у різновіковий мішаний ліс.




«На Івано-Франківщині найбільше в Україні вторинних смерекових лісів, - каже Микола Чернявський. - Методи, які ми пропонуємо і вже кілька років запроваджуємо на Закарпатті, дозволять підвищити стійкість цих лісів до різних шкідників та несприятливих умов».




 


«FORZA» - це перший комплексний лісогосподарський проект технічної співпраці між швейцарським та українським урядами в Закарпатті, увага якого спрямована на належне управління довкіллям та поліпшення життєвого рівня місцевого населення. На Закарпатті фахівцями проекту з 2006 року вже закладено 126 експериментальних стаціонарів у 38 типах лісу.




Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також