Подія на яку з нетерпінням чекали справжні цінителі спортивної рибалки та любителі природи нашого краю відбулася 29.09.2011 року на межі Воловецького та Свалявського районів.
Саме в цьому місці на р.Латориця, вперше в Закарпатті проведено зариблення дунайським лососем. І не дивлячись на незначну партію по кількості вселення (всього запущено 440 шт. і з наявних 4500 шт.) це є великим проривом на фоні нашого сьогоденного та споживчого відношення до навколишнього природного багатства краю.
Участь у зарибленні першого штучно вирощеного дунайського лосося взяли також - представники Свалявської та Воловецької РДА, місцевих органів самоврядування, управління охорони навколишнього природного середовища, рибалки та представники ЗМІ.
Вселення "головатиці", а саме таку народну назву має ця риба здійснювалось Головним управлінням Закарпатдержрибоохорони за сприяння і підтримки Закарпатської природоохоронної організації "Головатиця" та польського клубу рибалок "Главатка" на виконання завдань передбачених Програмою "Відтворення лососевих видів риб у басейні р.Тиса на 2008-2017рр.".
Доречно буде сказати, що саме завдяки ентузіазму та особистої наснаги працівників Закарпатдержрибоохорони та членів ПО "Головатиця" намічені плани першого етапу вказаної Програми вдалося реалізувати. І якщо говорити про те, що за статусом це програма державного характеру, то за методом виконання вона безперечно народна. Проведення зариблення є підтвердженням приказки - "під лежачий камінь вода не тече", а для скептиків та "природоохоронців червонокнижних видів" черговим нагадування проте, що тільки одним занесенням рідкісних і зникаючих видів в Червону книгу вирішити проблему не можливо, необхідно практичні заходи по їх охороні та штучному відтворенні і можливо тоді Червона книга України стане трошки "худішою".
Про всі досягнення та перипетії по виконанні Програми і її практичних виконавців говорилось в матеріалі від 26.08.11р. "Латориця- новий дім дунайського лосося", а тому колектив рибінспекції виловлює щуру подяку всім небайдужим краянам та керівникам організації і установ, що надавали посильну допомогу.