Закарпатський Автомайдан пікетував консульство Угорщини з вимогою санкцій для регіоналів (ФОТО, ВІДЕО)

14
12

У суботу, 15 лютого активісти Закарпатського Автомайдану (12 автомобілів) влаштували пікет біля консульства Угорщини в місті Берегово.

Загалом участь у акції взяло близько 30 активістів, які тримали державні прапори України, Угорщини та Євросоюзу. Автомайданівці вголос зачитали звернення від громади Закарпаття, зокрема Берегівщини та Виноградівщини, з вимогами до влади Угорщини застосувати економічні та політичні санкції до народних депутатів, членів Партії регіонів Іштвана Гайдоша та Івана Бушка.  

Представники громади звернулися до влади Угорщини, як однієї з країн Європейського Союзу, із закликом прискорити введення санкцій проти українських можновладців, які в той чи інший спосіб винні у низці злочинів, скоєних проти народу України.

Зокрема, мова йде про масові побиття поліцією мирних протестувальників, журналістів та медиків з мовчазної згоди української влади, а також про низку  вбивств та викрадення десятків громадян України. Відповідальними за ці злочини учасники акції вважають представників діючої влади - Президента, членів уряду та народних депутатів.

Автомайдан звинувачує представників угорської громади Закарпаття - народних депутатів Іштвана Гайдоша та Івана Бушка в підтримці антинародної політики Партії регіонів, а саме у згортанні свободи та демократії в Україні, зміні державного курсу з демократичного європейського на авторитарний.

"Адекватною реакцією з боку Угорщини, на нашу думку, було б введення санкцій проти вищеозначених осіб, як то: заборона перебування на території Угорщини, ретельна перевірка їхньої фінансової діяльності, аналіз законності відкриття рахунків та придбання нерухомості", - зазначається у петиції.

Оскільки консульська установа Угорщини у субота не працювала, учасники пікету оприлюднену заяву опустили у скриньку для кореспонденції. До учасників акції не вийшла навіть охорона. 

Учасники Автомайдану Закарпаття сподіваються на офіційну відповідь на оприлюднену петицію з боку влади Угорщини.

Мукачево.net

Коментарі

О
ОЛег

Придуркі це точно що там пікетували нездари якщо консульство не працює???Дітсадок якийсь

А
Агнеш

Пусть наш город Берегсас оставят майдановцы впокое Мы тут мирные люди Слышите Бидзиля и Вовкунович

N
nadya

Бідзіля не може навести порядок у Чопі, а Любімов у Виноградові, та прїжджають у Берегово...

Я
Я!!!

То же мне еще борцы за справедливость и демократию. Козлы Вы и пендосы с евромайдана! Кому не понятно – звони 0995061005 объясню – Юлий из Мукачево.

G
Godzilla

Wolfman

К
Костя

Прогиб засчитан. Сходи к Нуланд - получи печеньку.

С
саня

Бизиля всегда била за справедливость,даже тогда когда если ей это в ущерб.Рискует всем,что у нее есть.

П
придурки

в суботу консульство не працює! незабудьте написати у всіх змі "консул побоявся вийти до пікетчиків та закрилися в приміщені" (а то пофіг що не був в україні)

1
11

Галинко! Слава квасівчанам!

9
911

А де головний ударівець Берегова? Де антіпка?...

С
Свідок

Молодці!Приємно, що і у нашому місті є такі патріоти як Бідзіля і Вовокунович!Підтримуємо!

Ю
Юрі

У суботу? Геніально ефективний пікет...

Читайте також