Закарпаття: Як живуть найєвропейськіші охоронці закону

15
0

Вчора свято прокурорів. Першого грудня вони вже вдесяте відзначили День працівників прокуратури. Та мало пересічних українців знає, як працюється в прокуратурі.

Знімальна група Нового каналу мала унікальну нагоду поглянути на роботу прокуратури зсередини.

Закарпаття – найзахідніший та найближчий до Європи реґіон України. Та й прокуратура тут наймолодша – їй 65. Тож як живуть найєвропейськіші охоронці закону, ми вирішили поглянути на власні очі.

Віталій Глагола, журналіст: “ Режим роботи в прокуратури особливий. Без спеціальної перепустки, вхід сюди – заборонений”.

Нас зустрічають біля входу та запрошують до кабінету прокурора Закарпаття. Сам Анатолій Петруня свого часу встиг попрацювати і слідчим і транспортним прокурором і навіть у Генеральній прокуратурі. Від Севастополя аж до Закарпаття. І всюди, каже, головне в роботі - то порядок.

Анатолій Петруня, прокурор Закарпаття: “Дисципліни, яка не пов’язання з виконанням службових обов’язків, як на роботі так і в побуті у нас дуже гостро відслідковується. Проводяться профілактичні міроприємства”.

Справа в прокурорів не з легких. Вони мають перевіряти й карати тих, хто сам владою наділений і до того ж на руку нечистий. Тож головний ворог ужгородських законників – корупція.

Валерій Савка, начальник слідчого відділу прокуратури Закарпаття: “Мається на увазі хабарництво серед службовців, які займають відповідальне становище. В основному це були справи в сфері земельних відносин”.

Робочий день у співробітників ненормований, готовими до праці мусять бути завжди. Можуть викликати до праці і вночі.

Анатолій Петруня, прокурор Закарпаття: “Режим роботи досить напружений. Є таке поняття, як ненормований робочий день. Ми працюємо стільки скільки потрібно. Звичайно, що з перервами на відпочинок і так далі”.

Мало видати хороший закон, не менш важливо зробити його дієвим і таким, щоби виконували його всі. А за цим має стежити прокуратура.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також