Збірна України розгромила Люксембург з рахунком 3:0

8
0

Національна збірна України з футболу, хоч і з проблемами, але розгромила команду Люксембургу у матчі 6-го туру кваліфікації Євро-2016. Матч відбувся на "Арені-Львів" і завершився з рахунком 3:0.

Дуже довго українці запрягали. Причому, у першому таймі суперник ніяк не мав вигляд аутсайдера, пигше ТСН.

Найбільш небезпечний момент мали саме люксембуржці. На 10-й хвилині да Мота втік у контратаку і лише дивом "синьо-жовтих" врятувала стійка після його удару.

На перерву "Арена-Львів" проводжала наших збірників свистом і гулом.

А вже на старті другої половини гри Артем Кравець відкрив рахунок. Хай і кумедно - забивши грудьми, та цей гол дав наснаги команді.

Трішки згодом спрацювала заміна тренерського штабу Михайла Фоменка: Денис Гармаш, який замінив Руслана Ротаня, замкнув головою подачу В'ячеслава Шевчука.

Потім два моменти поспіль запоров Андрій Ярмоленко, у якого ця гра відверто не склеїлася.

А під кінець основного часу Євген Коноплянка довів цей нелегкий матч до розгрому.

Збірна України набирає 12 очок у групі С і поки що зрівнюється із цим показником з іспанцями. Свій матч "Фурія Роха" проведе трішки пізніше, як і лідер - Словаччина.

Наступний матч єврокваліфікації наша команда проведе 5 вересня проти команди Білорусі.