Виставка під назвою «Зелений щоденник» відкрилася в галереї NT-Art в Одесі. Її автор - закарпатська художниця з міста Берегово Агота Вереш, яка сама через карантин у місто не приїхала. Однак по скайпу поспілкувалася з першими відвідувачами на вернісажі.
Агота Вереш каже, що її "Зелений щоденник" - це практично «візуальний записник», який заглиблюється у відсутність чіткої загальної картини та у природу утворення хвиль.
Найголовнішою метою цієї серії робіт є привернення уваги до відсутності.
- Геракліт Ефеський вважав, що «все тече, все змінюється». Суто з формальної точки зору зображені мною природні хвилі є ніщо інше, як процес структурування дрібних елементів картини у масивні форми з різними ритмами (Відбиток пальця, Вірш про кохання, Алгоритм роз’єднання, Білий шум, Розрив ритму, Червоні ялини, Плащаниця). З точки зору психологічного явища – це втрата особистості індивідуума в людському потоці – людина стає часткою натовпу і починає плисти за течією..., - розповідає закарпатська художниця.
Агота Вереш народилася у місті Берегово на Закарпатті у 1972 році. У 1993 році вона закінчила Київський театральний інститут ім. Капенка-Карого. Живопису навчалася від свого батька, Петера Вереша, відомого закарпатського художника (1943-2004) та ще одного свого вчителя, мукачівського художника Андраша Іванчо.
З 2000 року є учасницею державних та міжнародних виставок та пленерів, з 2004 року є членом Товариства угорських митців образотворчого та прикладного мистецтва Закарпаття ім. Імре Ревеса. З 2004 по 2009 рік навчається у Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці. З 2008 по 2018 рік працює ілюстратором дитячої колонки у щотижневику Karpatalja, у 2005-2013 роки викладає предмет малювання та живопису у Художньому домі для учнів у м. Берегово, в період з 2017 по 2019 рік – графічний дизайнер закарпатського дитячого видання „Irka”. З 2016 року являється членом Угорського Товариства Художників.
Визнання та нагороди: у 2013 році була нагороджена Срібним Хрестом Угорської Республіки від Президента Угорщини, як визнання за її визначний внесок в організацію та діяльність у сфері угорського образотворчого мистецтва Товариства імені Імре Ревеса, заснованого у 1991 році.
Одеську виставку допомогло організувати Посольство Угорщини в Україні.