Вже не перший рік жителі с. Горбки, що на Виноградівщині нарікають на відсутність сполучення з районним центром.
До першої зупинки, яка знаходиться у сусідньому селі, кілька кілометрів. Хтось користується власним транспортом, інші долають шлях пішки. Особливо важко місцевим доводиться взимку. Неодноразово селяни звертались до районного АТП, там пояснили, що без облаштованої зупинки в населеному пункті автобуси курсувати не будуть, після того, як власними силами громада села автозупинку побудувала, з’явилась інша причина, мовляв, цей маршрут нерентабельний.
Без велосипеда в Горбках не обійтись, каже пані Ганна. Втім, якщо влітку двоколісному транспорту віддає перевагу переважна більшість селян, то взимку, їзда засніженими дорогами – екстрим далеко не для всіх.
Попри небезпеку травмувань, двоколісний помічник неабияк допомагає, каже жінка, адже дістатись до найближчої зупинки до сусіднього села пішки не так уже й легко, особливо з важкими пакетами та сумками, позаяк іншого сполучення тут просто немає. Якщо молодь до таких щоденних прогулянок на свіжому повітрі вже звикла, то для пенсіонерів піднятись по кілька разів вгору-вниз, аби дістатись до найближчої зупинки, не так вже і легко.
Не нарікають на відсутність транспортного сполучення хіба що дітлахи, адже зайвий раз проїхатись з вітерцем відмовитись важко. Уже неодноразово селяни звертались до районного АТП, там пояснили, що без облаштованої зупинки в населеному пункті автобуси курсувати не будуть. Після того, як власними силами громада села автозупинку побудувала, з’явилась інша причина, мовляв, цей маршрут нерентабельний. Втім селяни переконані, якби сполучення налагодили, у пасажирах не було б відбою. Чому перевізники постійно шукають відмовки, у місцевих своє пояснення. Оскільки одна з найпроблемніших доріг, яка веде до села, обласного значення, ремонтувати місцеві автошляхи мав би облавтодор, тож допоки державне підприємство не зверне увагу на проблеми місцевих, ситуація не зміниться і селянам доведеться користуватись двоколісними аби дістатись до сусіднього села, а своїх дітлахів возити до школи на санчатах.