З моменту відкриття у Мукачеві Палацу культури і мистецтв пройшло всього три роки, а він вже встиг прийняти понад сотню артистів, як місцевого рівня, так і відомих зірок української естради.
В період повномасштабної війни Палац культури і мистецтв одним з перших почав проводити благодійні концерти, де артисти мали змогу збирати кошти на армію.
Тут виступали: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Злата Огнєвіч, Артем Пивоваров, Христина Соловій, Віктор Павлік, гурт SKY, SHUMEI, Степан Гіга, SKOFKA, KALUSH, Анна Трінчер та чимало інших.
Директор Палацу і культури і мистецтв Юрій Чорій каже, топові артисти були вражені умовами й рівнем можливостей, який їм запропонували. Дехто з них заявив - задніх пасе навіть столичний Палац "Україна".
"Вони думали, що їдуть у Мукачево і це якийсь Будинок Культури. Ми не якийсь Будинок Культури, ми Палац Культури і мистецтв, аналогів якому немає в Закарпатті і, не побоюсь цього слова, в Україні. Ми це не вигадали, ми це чули від артистів, які до нас приїжджали. Маємо 480 посадкових місць, з них 109 це балкон. Маємо все технічне забезпечення: екран, надсучасний звук, світло, спеціальне паркетне покриття, три гримерки європейського рівня" - каже Юрій Чорій, директор Палацу культури і мистецтв.
За словами Юрія Чорій, в перші тижні великої війни популярна українська співачка Наталія Могілевська потайки працювала на базі Палацу: записувала нові пісні, проводила репетиції.
Творчий прихисток впродовж кількох місяців тут знайшов і відомий музичний продюсер Вадим Лисиця. Велика кількість нових українських хітів були створені ним саме в студії мукачівського Палацу культури.
Майданчиком для творчого розвитку Палац став і для великої кількості місцевих артистів та початківців. Окрім глядацької зали у понад 500 осіб та професійної студії звукозапису тут також функціонують більше 10 кабінетів музичної школи, вокальна студія, школа дизайну, репетиційні та хореографічні зали, шаховий клуб.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!