Аналогів немає в Україні: У мукачівському Палаці культури виступають усі зірки країни (ВІДЕО)

95
11

З моменту відкриття у Мукачеві Палацу культури і мистецтв пройшло всього три роки, а він вже встиг прийняти понад сотню артистів, як місцевого рівня, так і відомих зірок української естради.

В період повномасштабної війни Палац культури і мистецтв одним з перших почав проводити благодійні концерти, де артисти мали змогу збирати кошти на армію.

Тут виступали: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Злата Огнєвіч, Артем Пивоваров, Христина Соловій, Віктор Павлік, гурт SKY, SHUMEI, Степан Гіга, SKOFKA, KALUSH, Анна Трінчер та чимало інших.

Директор Палацу і культури і мистецтв Юрій Чорій каже, топові артисти були вражені умовами й рівнем можливостей, який їм запропонували. Дехто з них заявив - задніх пасе навіть столичний Палац "Україна".

"Вони думали, що їдуть у Мукачево і це якийсь Будинок Культури. Ми не якийсь Будинок Культури, ми Палац Культури і мистецтв, аналогів якому немає в Закарпатті і, не побоюсь цього слова, в Україні. Ми це не вигадали, ми це чули від артистів, які до нас приїжджали. Маємо 480 посадкових місць, з них 109 це балкон. Маємо все технічне забезпечення: екран, надсучасний звук, світло, спеціальне паркетне покриття, три гримерки європейського рівня" - каже Юрій Чорій, директор Палацу культури і мистецтв.

За словами Юрія Чорій, в перші тижні великої війни популярна українська співачка Наталія Могілевська потайки працювала на базі Палацу: записувала нові пісні, проводила репетиції.

Творчий прихисток впродовж кількох місяців тут знайшов і відомий музичний продюсер Вадим Лисиця. Велика кількість нових українських хітів були створені ним саме в студії мукачівського Палацу культури.

Майданчиком для творчого розвитку Палац став і для великої кількості місцевих артистів та початківців. Окрім глядацької зали у понад 500 осіб та професійної студії звукозапису тут також функціонують більше 10 кабінетів музичної школи, вокальна студія, школа дизайну, репетиційні та хореографічні зали, шаховий клуб.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Д0
до 09:06

Побудована маскалотою до окупації Подкарпатської Русі Чехословаччиною? Русуне, ти й..бу дало чи обкурилося?

ДГ
До городанка

Брехачка руЦкоглаголющего БЬІДЛА. Ця будівля побудована до окупації Подкарпатської Русі ЧехоСловаччини, маскалотою .

Ч
чеченот

тема того чим працювали магілєвская не розкрита

Х
Хохрл

Потайки працювала Могилевська?? ))) Поближче до кордону? Щоби що швидше звалити? Красава!

Г
горожанка

а перед кінцем 90х цю будівлю будувала особисто я і моя племінниця Марта Порфіровна Кулакова

ЗЗ
згоден з земляком

Так, колишнє комерц.училище, потім будинок офіцерів, будівля була у жалюгідному стані! Велика подяка і шана пану Чорі, його колективу і будівельникам, спонсорам, що таку лялечку зробили! Але обережно у наші дні, ці 2 роки зі "Аналогів немає" словосполученням: на інтернеті, ютюбі, блогах воно знівельоване і має негативне значення з-за мацкальского "анало-говнет" іхньоі зброі.

Й
Йовжи

Вуйна ся скінчить, вшиткі нараз забудуть за той вариш. Но..

М
Мукачівець

В країні війна, нерівних багато і це потрібно розуміти. Правда і аферистів зависли ви- багато. Не один хир не міг зробити палац за часи незалежності, а керівник закладу Чорі прекрасний менеджер і похвалитися є чим МУКАЧІВСЬКІЙ КОМАНДІ.

Е
Епоха

Як про себе говорять люди, таку оцінку їм і другі дадуть. А нижнім двом тільки паскудь можуть гнати на своїх.Який кун такий і хувст чи Рехув.

К
куньхвуст

хвали мене ротику....

ПВ
потайки від кого?

Наталія Могілевська потайки працювала на базі Палацу

Читайте також