Історія успіху: Як родина з Німеччини переїхала на Закарпаття та виготовляє дерев'яні іграшки (ФОТО, ВІДЕО)

16
12

Дерев'яні іграшки вже давно перестали асоціюватись з поганим дитинством і зараз навпаки викликають розуміння якості та краси.

Райнгард та Юлія Блох мають слов'янське коріння, але ще у 70-ті роки їхні батьки переїхали жити до Німеччини. Там пройшло їхнє дитинство та все свідоме життя. А кілька років тому пара вирішила змінити місце проживання. Розглядали різні варіанти, окрім України. Та коли приїхали до Трускавця разом з батьками оздоровитися, думка про нашу країну змінилася. Почали частіше приїжджати сюди на канікули і згодом зрозуміли - саме тут хочуть оселитися. Разом з двома дітьми Райнгард (якого у нас називають Роман) та Юлія переїхали в Ужгород. Та обзавелись хазяйством.

— У нас є кури, гуси, собаки, котики та навіть 2 вівці. Зараз чекаємо поповнення. Ми дуже хотіли завести якесь господарство і залюбки доглядаємо за тваринами.

А півроку тому родина вирішила почати створювати дерев'яні іграшки.


— Ми йшли в гості до друзів де є діти. Потрібно було купити якусь іграшку в подарунок. Все, що зараз є в магазинах не надто якісне, дерев'яні іграшки виготовлені в Китаї. Нашого майже нічого немає. Тут і з'явилась ідея створити щось. Надихнула нас улюблена іграшка сина. Це молоточок, яким потрібно забивати дерев'яні циліндри прикладаючи різну силу. Ми створили свій, покращений варіант такої іграшки. І далі пішло, поїхало.

Зараз у компанії "Wald brief", що перекладається, як лист з лісу, є кілька серій незвичайних іграшок. Пірамідка, кожне кільце якої створене з іншої породи дерева, загадкові дуги з яких можна складати різні фігурки, пазли, балансуючі бруски, набори з будиночками та дерев'яне лего. А ще дерева. Їх представлено 12 штук різних форм. Пара каже, що дерева це невід'ємна частина нашого життя, тому діти повинні звикати до того, що коли будуєш навіть іграшкове містечко, там обов'язково мають бути дерева. Тоді, коли вони виростуть, ця думка залишиться в них і транслюватиметься вже у дорослому житті.


До речі, до дерев у родини особливе ставлення. Для своїх іграшок вони закуповують тільки ліцензійну деревину, а замість кожного дерева, яке використали, висаджують 3 нові.

Філософія присутня в кожній іграшці, тому до них немає інструкції. Наприклад, кожен дерев'яний кубик чи кільце можна порівнювати з людиною. І пояснити дитині, що є люди м'які за характером як м'які породи дерева, а є тверді духом, та ні ті, ні ті не погані, а просто різні.

Всі іграшки екологічно чисті, їх не фарбують, натомість покривають лляною олією. Також не застосовують металевих деталей.

Зараз придбати такі іграшки можна на сайті компанії. В майбутньому пара планує продавати іграшки в магазинах. В перспективі плани про вихід на міжнародний ринок.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Х
Хах

Скільки років треба закарпатцям, щоб вони перестали бурчати та заздрити іншим)) хто не може знайти нормальну роботу, хай сам на точприборі лишається

У
Україна

Скільки років треба дубови оби вирости щоб він бабки заробив

К
коко

на точ прибор цих бізнесменів най мало похудють

О
опг

Майdownу - пеши ішчо, угараю

V
V.

Майдаун та ти реальний дебіл так би мтя хотів увідіти у в вариші може запалися коло ратоші.

Д1
до 10:47

Дурло, ти писати по-людськи навчися, а далі щось про науку "штокай".

М
МУНКАЧ

Майдаун майже платить файні гроші що модератори нечистять цю паскудь що нечитавий видає,но тать ипен гроші непахнуть.

І
Ігор

Молодці. Але бізнес орієнтований не на українців. Сайт на трьох мовах, а української нема. Тако що успіху у продажі у Росії, Німеччині... Цікаво, як би паньство виробляло і продавало у Німеччині без сайту німецькою мовою. Also trotzdem schone Gru?e aus Deutschland. Ich werde das Spielzeug nicht kaufen. Man sollte zumindest ein bisschen Respekt zur heimischen Bevolkerung haben :(

М
Майдаун

Правильно бо не німці не європейці таку дурь купувати не будуть і там би оці «підприємці» мусіли іти на полезну для общества роботу! Ну а у великуй укрії де аборигени скачуть у вишиваних гатях якраз іграшки з дерева, постоли,гуні,петики,бриндза,трембіти......Нашто нам ракетні технології,нашто нам науку!

Ч
Чинадієво

Такий , та й ще більш різноманітніший асортимент дерев'яних іграшок , масово і систематично вироблявся у смт. Чинадієво на базі "Фактор Просперіта" (бувша "каблучка"). Продукцію закупали , якраз Німеччина, Австрія .... Це не ідея "новоспечених закарпатців" , а скоріше продовження "колись згадуваного" ностальгічного , доброго, прогнозованого дитинства .... Взагалі, вони молодці , що нагадали і нам наше безтурботне дитинство і дитячі роки наших діточок ! Хай щастить вам , ВМІЛІ РУКИ )))

Ю
ю

посилання фунгує, але...чому не є укр мови?

Г
Градець-Кралове

Посилання на магазин не фунгує

Читайте також