На Ужгородщині людей лікують пірамідою та бджолами

50
4

Ми вже писали про чудодійний сон на вуликах, що в с.Ярок Ужгородського району влаштувала Ольга Лоре. Але зараз пані Ольга вирішила бджолотерапію зробити ще більш цілющою. Тепер це дерев’яна хатинка на вуликах, яка завершується пірамідою.

Всередині піраміди час прискорюється, тому що відбувається викривлення простору

Поєднання піраміди та вуликів – це могутній подвійний ефект, який сильним потоком омиває людину згори і знизу. Які хвороби таке диво лікує? – спитаєте ви. І це справді наївне запитання. Тому що така хатинка дарує людині гармонію, вирівнює її біополе, очищає – в буквальному сенсі – від хвороботворних мікробів. І якщо про лежаки над вуликами в нашому краї вже трохи відомо, то про піраміду поговоримо більше.

До речі, дуже обережно, але навіть за радянської влади про це говорили. Так, у 1991 році телебачення транслювало документальний фільм. Він був – про розвідки запорізьких науковців. Результати виявилися шокуючими. У збудованій піраміді не гнив, а тільки засихав шмат м’яса. А насіння, яке залишили в піраміді для дослідів, було набагато міцнішим і давало чудовий урожай.

Цікаво, що навіть час у піраміді сприймається інакше, як зовні. Ви можете пролежати там годину, а здається, що минуло хвилин двадцять. І це не просто здогади, а дійсність! Всередині піраміди час прискорюється, тому що відбувається викривлення простору. Ось чому в піраміді омолоджуються клітини. Як це відбувається? Геомагнітна енергія Землі стікається до граней так, наче вода у виїмку. Тому не заради однієї тільки величі правителі Єгипту зводили для себе піраміди.

Піраміди майя.

Але повернемося до єгиптян. Відомий дослідник пірамід Белізал про це пише у книзі «Хвилі форми». Автор стверджує, що давні єгиптяни хоснували піраміду для зцілення. Чудовий ефект вона давала при запальних процесах, виникненні ран, абсцесів.

А от коли навідатись у століття, ближчі до нас, то у 1959 році чехословацький інженер Карел Дрбал одержав навіть перший пірамідальний патент для малої піраміди. Він аргументував це приголомшуючим результатом – піраміда повертала гостроту леза для бритви. К.Дрбал наполягав, що «вся жива матерія, включаючи людину, підпорядковується впливу біокосмічної енергії, а піраміда слугує тільки для того, щоб сфокусувати цю енергію».

А от на Кубі наприкінці 80-х років минулого століття відбувся просто вибух інтересу до пірамід. Було проведено низку дуже цікавих експериментів. Все завершилося тим, що Національна вчена рада Куби з питань природної та традиційної медицини в місті Гавана оголосила пірамідотерапію офіційною. Автором методу став доктор Улісес Соса Салінаса. А от іспанський антрополог Габріель Сільва трохи раніше за допогою пірамідальної енергії повністю вилікувався від ревматизму.

 

Одне з чудес світу — єгипетські піраміди.

Конструкція піраміди спалює негативну енергію

У хатинці Ольги Лоре на долівці – по центру – стоять пляшки. Це соки, вода – проста і мінеральна. Пані Ольга пояснює, що ці рідини здатні концентрувати та зберігати пірамідальну енергію впродовж тривалого часу. Так, більш випадково, аніж для експерименту вона поклала посередині хати пляшку домашнього вина. Воно не тільки не скисло, а набуло живильної сили.

Сьогодні піраміди застосовують для лікування різних хвороб, розповідає пані Ольга. Особливо це стосується таких недуг, які є наслідком уроджених вад на молекулярному рівні. До болячок, які піддаються лікуванню пірамідою, належать також будь-які хвороби бактеріальної етіології. Адже піраміда перешкоджає утворенню колоній грибів сапрофітів. Сон усередині піраміди – особливо цілющий. Це справжній щит для бактеріальних інфекцій.

Дослідник Олександр Голод відчайдушно відстоював право піраміди на життя і навіть поставив кілька дослідів, з допомогою учених з’ясувавши їх вплив на довколишнє середовище. Про механізм дії піраміди він говорить так: «Ділянки простору Всесвіту з досить щільними матеріальними об’єктами, як от, наприклад, Сонячна система, піддаються змінам, які і вважають викривленням структури під впливом різних негативних чинників. Невідомі нам, негармонійні події можуть погіршувати ситуацію. Наслідком викривлення простору, відхилення його структури від стану гармонії є різні негативні явища: хвороби, епідемії, злочинність, землетруси, війни, регіональні конфлікти, соціальна напруженість, економічні катаклізми тощо. Піраміда, побудована з дотриманням певних правил і технологій, в зоні своєї діяльності прямо або опосередковано виправляє структуру простору, наближає його до стану гармонії. Все, що знаходиться або потрапляє в цей простір, починає розвиватися в напрямі гармонії».

А от сама конструкція піраміди спалює негативну енергію. Щодо хвороб, то вони від того, що з кожним роком в організмі накопичується дедалі більше неструктурованої води. І якщо вдається структурувати воду в організмі, то людина виліковується. Ось що відбувається під пірамідою!

Одна з таких природних споруд, яка має могутню очищувальну силу і приводить сюди тисячі й тисячі відвідувачів, – це гора Кайлас на Тибеті. Загалом це найвища піраміда на планеті. А, до прикладу, піраміда Лувра – один із найбільш яскравих феноменів Франції. Вона розташована у внутрішньому дворі цього найбільшого у світі музею, де є колекція найзнаменитіших творів світового мистецтва. Також вхід у музей споруджено у вигляді піраміди.

Ще один дослідник Володимир Пилат розповідає, що на планеті таких меседжів для людства безліч. Як от конструкції на Американському континенті, залишені нащадкам давніми індіанськими цивілізаціями. Володимир Пилат нагадує також, що пірамідальні конструкції досі простежуються у наших традиційних будівлях. Адже якщо людина правильно зводила свою оселю, то вона для неї була водночас і храмом, який мав захищати та очищувати. Дуже багато таких пірамідок завершували різні прибудови до хати. Піраміди з «ребрами» концентрували всередині позитивну енергію, а круглі – накопичували енергію всіх видів.

За твердженнями пана Володимира, кількашарова структура старовинних гуцульських храмів складається зі «зрізаних» пірамід. Справжнім дивом з цього приводу видається і наша Шелестівська церква! Колись навіть над сільськими криничками зводили такі маленькі пірамідки-дахи. Ось яка величезна інтуїція була в нашого народу! А пригадаймо звичайні солом’яні хатинки, так, так, ті самі, «шевченківські». Це не що інше, як «розтягнута» піраміда.

Пані Ольга Лоре навчилася сама виготовляти піраміди. Розповідає, якщо її вправно і точно зробити навіть зі звичайного паперу, вона вже діє. А взагалі їх треба виготовляти з природних матеріалів. Пірамідами цікавиться давно і запевняє, що вони їй принесли внутрішній спокій, упевненість, гармонію в здоров’ї.

Одне з ребер піраміди має бути націлене чітко на Північ

Але ви можете маленьку пірамідку створити і вдома, каже Ольга Лоре. Це може бути крихітна піраміда навіть із картону, яку можна класти на хворе місце. Під пірамідою можна вирощувати кролів, курей або спорудити піраміду над домашнім колодязем. Також чудовий урожай можна зібрати, якщо поставити пірамідою теплиці, що дуже актуально для нашого краю. Чи спорудити такої форми хлібничку або ж просто тримати під нею продукти. Варіантів може бути багато
Вважається, що більш досконалих і корисних для людини форм, ніж куля і піраміда, в світі не існує. До речі, саме тому Ольга Лоре звела незвичний круглий будинок, який дивує всіх уже на початку села своєю солярною архітектурою. Кути нагромаджують негатив, страхи, хвороби – те, що ми збираємо десятиліттями.

Ольга ЛОРЕ біля своєї хатинки на вуликах.

Пані Ольга розповідає, наскільки багато клопотів їй довелося перебороти, щоб збудувати саме таку хату. Адже будівельна індустрія націлена саме на «будинки з кутами». Але коли ви вже живете в готовій будівлі, не розкидати ж її, правда? Становище може виправити виготовлена вами, бодай мініатюрна, піраміда. Проте класти піраміду неприпустимо біля металевих і залізобетонних поверхонь. Найбільшої популярності зазнала пірамідка «золотого перетину». Цей принцип побудови геометричних фігур виявив Піфагор. Підхопив цей метод знаменитий Леонардо да Вінчі.

Тож креслимо квадрат зі сторонами, наприклад, по 60 см. Проведемо діагоналі, а з їх перетину, центру квадрата, опустимо висоту піраміди 60:1,618 = 37,08 см. Залишилося лише вирізати 4 трикутники і склеїти їх. Другий рівноцінний квадрат може стати долівкою піраміди.

Це дуже чіткі вказівки, яких слід дотримуватися, інакше все піде нанівець. Але не лякайтеся, що розміри не можна змінити. Наприклад, креслимо квадрат зі сторонами по 30 сантиметрів, далі проводимо діагоналі і рівно на їх перетині опускаємо висоту, знову ж так, на 1,618. Розділивши 30 см на 1,618, ми отримуємо приблизно 18,54 см. Все, що залишилося, — з’єднати верхню точку з вершинами основи квадрата, тобто нашої піраміди.

Одне з ребер піраміди має бути націлене чітко на північ. Якщо поруч немає заліза і бетону, залізниці чи лінії електропередач, компас вас зорієнтує правильно. І це дуже важлива умова! Тому в квартирі важко користуватися пірамідою, адже вона має знаходитися якомога віддалено від батареї опалювання, водопроводу, каналізації. Всі ці сучасні блага побуту порушують природне магнітне поле Землі. Також бажано, щоб сам будинок не був зведений із залізобетонних конструкцій. В такому разі лікуватися пірамідкою варто деінде, бо ефект у такому приміщенні буде або слабкий, або нульовий.

Ну от, залишається здивуватися, скільки у світі вже всього вигадано для нашої гармонії. Сучасні стреси, нездорова їжа, неякісні будівельні матеріали-замінники, синтетичні одяг та взуття, неправильні ліки – все це підриває здоров’я та зв’язок із всесвітом, який сам може навести лад у людині. Тому повертаймося до витоків! Це ж так просто. А що може бути природнішого для нас, як піраміда! А також бджоли, які виробили могутню систему гармонійного суспільного ладу в своїй крилатій спільноті.

Марина Боднар, газета "Новини Закарпаття"
 

Коментарі

ГЛ
Ганна Липчей

За таку неграмотність необхідно звільняти з роботи і відправляти як мінімум у 6 клас школи.

ГЛ
Ганна Липчей

Тобто, причиною хвороби є не бактерія, чи вірус, а викривлення простору?

ГЛ
Ганна Липчей

Ви хоч розумієте зміст понять: викривлення простору, часу, структурована вода? Ви які оцінки в школі отримували з біології, фізики, історії?

ГЛ
Ганна Липчей

Пані Марина, Ви це всерйоз?

Читайте також