Що таке польська репатріаційна віза, або як отримати шенген на 2-5 років

33
9

Отримати довгострокову шенгенську візу, що дасть право легально і безперешкодно мандрувати країнами ЄС – ось чого прагне більшість українців.

Особливо після останніх новин про те, що запровадження безвізового режиму з ЄС – це невизначена перспектива.

Що таке репатріаційна віза?

Історично склалося, що в 40-х роках минулого століття більше півтора мільйона людей з тогочасної території Польщі переселили на Україну, здебільшого в західні її області.

Тепер поляки, піклуючись про переселенців, дають їм та членам їх сімей право отримувати довготермінові польські шенген візи для відвідин своїх етнічних земель. З діючою польською репатріаційною візою можна відвідувати не тільки етнічні землі в Польщі, а й усі країни Євросоюзу. Тому, як можна відкрити собі довготермінову візу для переселенців та їх родичів, цікавиться все більше громадян України.

Термін дії польської візи, виданої з метою репатріації

Польська репатріаційна віза видається терміном мінімум на 2 роки. Дворічну шенген-візу Ви отримаєте в тому випадку, якщо у Вашому паспорті до цього не було жодних відкритих віз. Якщо ж Вам уже відкривали шенген-візи і проблем не було, то ви зможете отримати польську шенген мультивізу терміном аж на 5 років.

Плюси польської репатріаційної візи для українців

Серед переваг, які надає своєму власнику польська репатріаційна віза, є :

– можливість виробити собі повноцінну шенген візу терміном дії на два або на цілих п’ять років;

– митники не часто питатимуть вас про ціль візиту. А у разі виникнення такого запитання, вашої відповіді “подорож” буде цілком достатньо;

– маючи польську репатріаційну візу, ви зможете безперешкодно відвідувати усі країни Шенгенської зони, а це більшість країн Європи (майже 30, серед яких Італія, Австрія, Німеччина, Бельгія, Греція, Чехія і т. д.);

Хто може отримати польську репатріаційну візу (візу для переселенців з Польщі)?

Отримати польську репатріаційну візу (візу для переселенців з Польщі) може чи не кожен українець, адже законодавство Польщі дозволяє зробити це не тільки безпосередньо тим особам, яких переселили, а й їх близьким родичам. Тобто право на репатріаційну візу ви отримуєте також, якщо ви:

– чоловік чи дружина особи, яку переселили з Польщі;

– дитина чи онук переселенця;

– чоловік чи дружина дітей та онуків переселеної особи.

Зверніть особливу увагу на третій пункт. Виявляється, виробити для себе польську репатріаційну візу (візу для переселенців з Польщі) ви маєте шанс навіть у тому випадку, коли не можете знайти переселенців у своїй родині.

Для отримання репатріаційної візи немає жодних обмежень стосовно місця вашого проживання (як у випадку з польською шопінг візою). Головне – знайти документи-підтвердження переселення ваших родичів з Польщі у 1945-1947 рр.

Переваги отримання візи

- відпочинок, туризм, шопінг, поїздка до родичів
- пасажирські перевезення, бізнес, імпорт/експорт товарів.

Про інші деталі отримання репатріаційної польської шенгенської візи дізнавайтесь за контактами:

visa.ybl@gmail.com

0958649777,  0683720500

https://vk.com/yblcompany

https://vk.com/visaybl

Коментарі

1
111

Хіба якась срана віза варта того, аби перевертати державу? Майдауни дістали конкретно.

П
Петро

*щонайменше

П
Петро

І цей "Грамотей" зробив фонайменше 10 помилок)

І
Іван

Для чого Вам візи? куди ви такі безграмотні поїдете? Ви спочатку в школу підіть та навчіться елементарної грамоти! Ато, поки зрозумієш, що ви пишите в коментарях - декілька раз перечитати потрібно. Із - за таких безграмотних як ви, і сформувався такий негативний імідж України в Європі. Я впевнений, що в Швейцарії немає, таких безграмотних людей у зрілому віці. Краще не ганьбіться і не пишіть коментарів...

Н
няньо

лекше буде прийняти іслам і прикинутися сірійцьом ож вихаджувати кучу папіря на всякі візи.

5
555

тапакшо небуде безвизовий режим требаси робити визи.а як обицянки.

?
?

через скільки років на Україні залишииться 10 млн мешканців? у кого які думки з цього приводу?

К
користувач

Героям Слава !)

С
слава

слава украини.

Читайте також