Топ-3 найбільш аварійні відрізки траси Київ-Чоп у межах Закарпаття (ІНФОГРАФІКА)

46
8

Всі вони знаходяться у гірських районах Закарпаття, неподалік адмінкордону з Львівською областю.

Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева на запит редакції Mukachevo.net визначила три найбільш аварійні відрізки траси М-06 Київ-Чоп у межах Закарпатської області. 

Загалом, тільки на цих відрізках траси за 2016 рік трапилось 20 дорожньо-транспортних пригод різного ступеня важкості. 

Так, найбільш аварійним відрізком автошляху Київ-Чоп у межах Закарпаття став відрізок поблизу села Латірка, на дорожніх серпантинах вже при виїзді їз області (702 - 705 км М-06 Київ-Чоп). За минулий рік на цій ділянці дороги трапились 11 ДТП, де 4 людини отримали травми різного ступеня важкості. 

Другий найбільш аварійний відрізок траси Київ-Чоп знаходиться у горах неподалік села Абранка Воловецького району, на достатньо рівному відрізку дороги (721 - 723 км М-06 Київ-Чоп). Там за минулий рік трапилось 4 ДТП із яких тільки в одній трамвувалась людина. 

Третій найаварійніший відрізок міжнародної траси М-06 знаходиться західніше села Ганьковиця на Свалявщині (735 - 736 км М-06 Київ-Чоп). За 2016 рік там трапилось 5 дорожньо-транспортних пригод, із яких 7 людей отримали тілесні ушкодження. 

Співробітники Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева уточнюють, що достатньо аварійним є також відрізок траси неподалік села Неліпино, що на Свалявщині (743 - 744 км М-06 Київ-Чоп). 

Задля кращої орієнтації по місцям, де найчастіше трапляються ДТП, редакція Mukachevo.net підготувала інфографіку. 

Читайте також: ТОП-10 резонансних ДТП за 2016 рік 

Коментарі

Й
Йоні

Камери то доборе, но знаючи наших держпрацівників-хабарників гроші осядуть не в державній кишені, а у якогось з " недотурканих"...

Д
Дзен-водій

Тихіше їдеш - далі будеш. Швидко - це помаленьку, але без зупинок. Обгони практично не дають суттєвого виграшу в часі. Обігнав "тормоза" через суцільну в сліпому повороті одного - пощастило, пронесло. Через хвилину вперся в каміон. Або п'ять. "Тормоз" спокійно під'їхав ззаду. Рано чи пізно не пощастить, і станеш героєм публікації на сайті, от тільки її почитають кілька годин, поки не зникне зі стрічки новин, а тебе закопають, і повна тиша на кладовищі, тільки вітер віє... а десь там життя вирує, міста горять вогнями, траса шумить, а ти лежиш, доїздився, тільки хрестик стоїть.

ДР
До Робот

Айно камерами, лем із біціглів)

А
А

Аварійність пропаде з дотримуванням режиму швидкості

1
11111

Хто цей топ складав?? На першому місці повинно було бути с.Ракошино

Р
Робот

короче я поняв , rem камерами торгує ))

В
вітя

100%

R
rem

Там полотно, звичайно, в порівнянні ззакордоном не ідеальне, але в порівнянні із ішими дорогами краю - нормальне. В чому тоді проблема? Відповідь очевидна: в баригах на дорозі. Перевищення швидкості, обгін через суцільну лінію, недотримання дистанції, обгін на повороті - це часте явище на цих відрізках. 25-30 стаціонарних камер автоматичної фіксації порушень на цих участках при такому трафіку можуть заробити для державного бюджету сотні млн. грн. в рік. І якшо дебіл 5 раз за рік тільки на цьому участку заплатить по 2-3 тис.грн. штрафу, а при подальших порушеннях буде конфісковане авто - то ситуацію тут можна виправити. Всі інші інструменти, типу якість дороги, рівень підготовки полісменів і ін. - це важливо - але для цього треба величезні інвестиції. А камери - навпаки - окупляться за пів року, а потім - генеруватимуть тільки прибуток та головне - заспокоять хоч частину психопатів за кермом.

Читайте також