Незважаючи на те, що деякі закарпатці вже активно користуються генераторами, тема досі актуальна. Хтось, планує придбати, хтось досі вагається. Редакція Mukachevo.net вирішила розпитати менеджера з продажу генераторів Дмитра Кашкалду, про найбільш популярні питання пов'язані з генераторами. Особливо наголосили на простоті пояснення.
За словами Дмитра, перше, що варто зробити, це визначитися для яких потреб вам потрібен генератор. Частково освітлювати оселю чи майже всю добу підтримувати роботу підприємства. Від цього залежить саме потужність приладу. До прикладу, Для приватних будинків в середньому вистачає від 5 до 7 кіловатних пристроїв.
Вирахувати потреби своєї оселі не важко. На всіх електроприладах вказано скільки потужності їм потрібно.
Брати генератор «впритул» експерт не радить, бо так званий, пусковий ток кожного приладу майже удвічі більший ніж його потреба при подальшій роботі. Тож, якщо ви розрахували, що для вашої оселі потрібно 5 кіловат, варто взяти більше. Крайньої верхньої межі немає.
Також важливо звернути увагу на те, скільки у вас фаз, бо генератори бувають як для 3-х, так і для 1-ї фази.
Ціни на генератори стартують від 8 тисяч і аж до 400 тисяч гривень. Для «себе» варто обирати прилад в ціновому діапазоні від 8 до 20 тисяч гривень.
Звісно, є різниця і між дизельними та бензиновими генераторами. Дизельні дорожчі, і працюють гучніше, проте вони економніші.
Нижче на відео ви можете знайти відповіді на такі питання:
- Як правильно вибрати генератор? - 00:00 хв.
- Ціни на генератори. - 1:07 хв.
- Різниця між дизельними генераторами та дизельними. - 1:57 хв.
- Які генератори користуються попитом? - 2:45 хв.
- Від чого ламаються генератори? - 4:22 хв.
- Де роблять ремонт генераторів? - 06:05 хв.
- Як правильно експлуатувати генератор? - 06:44 хв.
Нагадуємо, про правила безпеки користування з генератором: Варто купувати генератори в надійних точках продажу та дотримуватися інструкції. Генератори не можна використовувати в закритих приміщеннях, на балконах, в гаражах.
Тільки на відкритому повітрі з відступом від зовнішньої стіни оселі. Потрібно захистити генератор від дощу та інших погодних впливів.
Заливайте пальне тільки в охолоджений генератор.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!