Диференційовані тарифи

4
3

породжують соціальну нерівність

Нещодавно Національна комісія регулювання електроенергетики намагалася ввести для населення градацію тарифів на електропостачання залежно від обсягів споживання. Численні протести з різних областей України змусили чиновників переглянути й виправити це рішення. Але аналогічна ситуація діє й щодо тарифів на газ. Споживачі, які використовують протягом року більше 2,5 тисячі кубів газу, а відтак – більше 6 тисяч кубів тощо, чомусь повинні платити за кожен куб дорожче. Але ж «Нак­нафтогаз» не купує газ у різних постачальників за різною ціною для різних категорій споживачів, тому поділ людей на якісь категорії залежно від обсягу використання газу, не справедливий.

«Міська влада Перечина, депутати неодноразово зверталися до вищих інстанцій щодо різних тарифів на електроенергію й газ, – каже в. о.міського голови Мирослава Гуранич. – Не можна вирішувати проблеми наповнення бюджетів за рахунок кишень простих людей. Дуже приємно, що й наша тривога з цього приводу знайшла відбиток у зверненні депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України з проханням переглянути ціни на газ і повернутися до практики єдиного тарифу».

Коментарі

И
Ирина

Справедливо.Почему?Вот так и миллионы зарабатываются.Люди надо отстаивать свои права.А мы все молчим,терпим,платим.

А
Анна

этот вопрос о единой цене на газ как и НДС повис в воздухе.Власть просто игнорирует.

И
Иван

этот вопрос задается постоянно,но ответа нет.Вот так власть обирает любя свой народ.Должен быть единый тариф.Кто больше пользует,тот естественно платит больше.

Читайте також