Екологічно безпечний: сміттєпереробний завод в Мукачеві будуватиме німецька фірма «INSIL» (ВІДЕО)

43
8

31 березня в малій залі міської Ратуші відбулася зустріч голів депутатських фракцій Мукачівської міської ради із представником компанії «INSIL Deutschland UG».

Як повідомляють в пресслужбі Мукачівської міськради, сміттєпереробний завод буде екологічно безпечний.

Контролювати чистоту повітря зможуть місцеві жителі безпосередньо, адже в середмісті та поруч заводу облаштують моніторинговий центр.

Також незабаром місцевій громаді представлять стратегічно-екологічну оцінку впливу сміттєпереробного заводу на довкілля.

Більше про будівництво сміттєпереробного заводу в Мукачеві дивіться в сюжеті.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

В
Василь

Який моніторінговий центр ,наші козли за гроші понаписують што хочеш !

P
professor

там у Варламова на you_tub' э ролik на тему смittя. Вiн там проаналizував, який маэ бути сучасний завод по переробцi.....

М
Мукачівка

Най Боженько поддержить вам сокташ! Давно молюся за такий завод у Мукачеві. Дякую! Всіх вам благ!

Т
Таня

А де його будуть будувати?

М
Мукачівець

Намір не поганий. Але не факт , що дане підприємство реалізує данний проект. Досвіду в української компанії окрім посередництва через володіння земельної ділянки не має. І на останок поцікавтеся хто цей директор .

Ц
Ціґань

людий треба уговорювати уби їх мало прихарити. май добре сипати у хащі авать у ріку. нензи гуцульська гуканота

Д
дідо

то всьо неправильно! То прокакування гроши! Я усе умітуву сміття з Моїм Майдауном у под'їзді. І оно утті ся іспаряє. Нашто тот завод. Цігань правильно каже -у Латорицю і всьо, сміття не є. Кончена країна.

Ц
Цігань

Кому та екологія цікава? То будують бо раби їм сировину повідбирають, поастик, скло та папапірря ітд дешевше наняти сортіровщиків і потім то купити ніж не переробку! Та і гроші дотації получать під гаслом спасеме делфінів! А виробники цієї сировини неможуть продати нічого! Хороше діло але воно робиться з економічних побуджень і не екологія їх цікавить а сировина копійошна!

Читайте також