Excalibur Race 2017: У Мукачеві велоспортсмени боротимуться за корону та легендарний меч Екскалібур

10
5

Відродження велоспорту України починається з Мукачева. Останнім часом Мукачево притягує до себе увагу всієї велоспільноти України, як любителів просто покататися на велосипеді, так і професійних спортсменів.

На Мукачівщині почали проводити велогонки дійсно високого рівня. З кожним місяцем кількість велогонок зростає, які відразу стають традиційними.

Аби спробувати траси Мукачівщини, приїжджають імениті спортсмени не тільки з України, а з різних країн світу.

До участі залучаються не тільки професійні спортсмени, а й звичайні люди, для яких цікаво покататися.

Нещодавно з гучнім успіхом пройшов МТБ-марафон "Три Замку Закарпаття", який зібрав 170 учасників з усіх регіонів України, а також гостей з Словенії.

Наступна грандіозна подія — дводенні велозмагання Excalibur Race 2017.

Як розповів Мukachevo.net організатор велозмагань Артем Топчанюк , вони включатимуть в себе дитячі змагання "Кубок Мукачева", та 2 етапи велогонок для професіоналів и любителів велоспорту - вечірня гонка в гору "Взяття корони".

Ця гонка стартуватиме біля підніжжя Паланку и фінішувати в самому серці перлини Закарпаття - Замку Паланок, у середньому бастіоні.

"Взяття Корони" - унікальна подія не тільки для Мукачева, але і для східної Європи. Учасники боротимуться за корону ручної роботи, викувану кращими ковалями краю. Зроблена вона буде з велосипедних деталей, які є прототипом корони Святого Стефана, що зберігається в цій самій фортеці Угорської Імперії.

Наступного дня буде нове випробування — МТБ-марафон "Кельтський шлях", який стартуватиме в гарному селі Кольчино біля Мукачева, и буде проходити через 16 населених пунктів Мукачівщини, де фінішує в серці міста над Латорицею — біля мукачівської Ратуші.

Всіх очікують приємні сюрпризи на фініші та протягом всього маршруту.

А призерів, в кожній з семи категорій чекають унікальні призи!

За найкращий час, показання на двох етапах переможець отримає Меч Екскалібур - виріб зі сталі ручної роботи майстрів своєї справи. Все це завдяки величезній підтримці влади, а саме мера міста Мукачево, глав адміністрацій, сільських рад, підтримки бізнесу Мукачівщини, та партнерам з різних міст України, які побачили величезну перспективу у розвитку велоспорту в регіоні.
 

Коментарі

Ю
Юліан

Назви не іноземні... А історію рідного краю варто би знати, книги читати...

Ф
Фома

Відродження велоспорту - це добре, але навіщо ці клоунські іноземні назви? Іноземне далеко не завжди краще? Крутішими від цього ще ніхто не став, а смішнішими - так.

Г8
Гість 89

Ну і призи придумали) Корону і меч! Се буде Дон Кіхот на біцігльох)

Т
троль

лем би ся возили -нероби!!!!

С
Сергій

Дивно, що стаття опублікована вже 20 хвилин, а коментів від "злих тролів" ще немає )))))))

Читайте також