Гральний бізнес в Ужгороді "прикриють"

14
0

Міська влада взялася навести лад з гральними автоматами

Рішення виконкому Ужгородської міської ради від 26 червня 2006 року № 187

Про Положення про порядок

розміщення та утримання

гральних автоматів на території міста.

Відповідно до Законів України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування",

виконком міської ради В И Р І Ш И В:

1. Заборонити передачу в користування, оренду, суборенду тощо елементів доріг, тротуарів, газонів, земельних ділянок під встановлення гральних автоматів з грошовим та майновим виграшем на вулицях, ринках, відкритих майданчиках м. Ужгорода без належно обладнаних приміщень.

2. Затвердити Положення про порядок розміщення та утримання гральних автоматів згідно з додатком.

3. Суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність у сфері грального бізнесу у м. Ужгороді, привести розміщення закладів грального бізнесу у відповідність до вимог рішення та Положення до нього протягом семи днів після його опублікування.

4. Управлінню міського господарства у разі невиконання суб’єктами господарювання п. 3 цього рішення здійснити демонтаж незаконно розміщених гральних автоматів на відкритих майданчиках поза гральними залами силами комунальних служб міста.

5. МВ УМВС України в Закарпатській області здійснювати контроль по недопущенню встановлення гральних автоматів на відкритих майданчиках поза гральними залами.

6. Дане рішення підлягає опублікуванню в газеті "Ужгород".

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до функціональних повноважень.

В.о. міського голови,

перший заступник міського голови В.О.Бобков

Додаток до рішення виконкому

від 26.07.2006 р. № 187

Положення про порядок розміщення та утримання гральних автоматів на території міста.

1. Цей порядок визначає правові засади розміщення та утримання гральних автоматів на території міста.

2. У цьому порядку терміни вживаються у такому значенні:

гральний заклад – юридична або фізична особа, яка на підставі ліцензії провадить підприємницьку діяльність з організації та проведення азартних ігор.

азартна гра – будь-яка заснована на принципі випадковості гра з метою отримання призу (виграшу), умовою участі в якій є внесення гравцем ставки;

гра на гральних автоматах – азартна гра, ймовірність виграти та величина призу (виграшу) в якій визначається програмою роботи грального автомата.

гральний автомат – це спеціальний технічний пристрій (механічний та/або електричний, електронний або інший), що використовується для проведення азартних ігор, ймовірність виграти в яких визначається програмою роботи такого пристрою, і який в автоматичному режимі, без втручання обслуговуючого персоналу, забезпечує облік усіх прийнятих через нього ставок і визначає величину призу (виграшу), який підлягає видачі;

гральний зал – відокремлене приміщення або будівля, що належить гральному закладу на правах власності, оренди та/або суборенди, закрите від огляду ззовні і відповідає вимогам ліцензійних умов провадження діяльності з огранізації та проведення азартних ігор.

3. Гральні заклади зобов’язані провадити свою діяльність відповідно до ліцензійних умов; організовувати і проводити азартні ігри тільки у спеціально відведених для таких ігор приміщеннях.

4. Для роботи грального залу необхідний дозвіл на розміщення об’єкту сфери послуг, який видається у відповідності до рішення Ужгородської міської ради від 24 грудня 2004 № 473 "Про Положення про порядок справляння і перерахування до бюджету міста збору за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі і сфери послуг" з обов’язковим погодженням режиму роботи.

5. Дозвіл на розміщення гральних залів надавати лише у приміщеннях (окремих будівлях) з забороною доступу до них дітей віком до 18 років.

6. Забороняється розміщувати та експлуатувати приміщення з гральними автоматами у місцях, не передбачених для проведення азартних ігор, а саме:

— в житлових будинках;

— на зупинках громадського транспорту;

— на ринках;

— у дитячих, медичних, учбових закладах різних рівнів акредитації;

— в залах очікування залізничних, автовокзалів та аеропортів;

— в закладах ресторанного господарства;

— торговельних закладах;

— інших громадських місцях.

Розміщення та експлуатація гральних автоматів дозволяється тільки в спеціально обладнаних гральних залах, у кожному з яких передбачено відокремлене місце для каси.

7. Суб’єктам господарювання, що провадять діяльність у сфері грального бізнесу у м. Ужгороді рекомендувати здійснювати добровільні внески до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста, затвердженого рішенням XIX сесії IV скликання № 85 від 09.07.03р.

8. Контроль за додержанням гральними закладами вимог Положення здійснюють ДПІ в м.Ужгороді, МВ УМВС України в Закарпатській області, службу у справах неповнолітніх, управління міського господарства, управління майном міста, управління економіки та підприємництва міської ради шляхом проведення перевірок.

9. Відповідальність за дотримання Положення покладається на гральні заклади.

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому Л.І. Алентьєва

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також