
Напередодні зимових свят, майже у всіх оселях можна зустріти живу ялинку або хвойні гілки. Але, не кожна людина знає, як зберегти новорічну красуню протягом необхідного часу. Тому, варто спробувати кілька різних підходів, що допоможуть підтримати деревце у первісному вигляді навіть після свят.
Звісно, перш за все, потрібно вибрати якісну ялинку із зеленими голками, що тримаються міцно. Також, варто подивитися на особливості зрізу: свіжий матиме світлий відтінок та вологу текстуру, а темний і сухий свідчить про великий термін перебування дерева на складі. А під час перерви, можна застосувати бездепозитний бонус казино з виведенням, який надається в обмін на реєстрацію.
Що варто врахувати для найдовшого використання ялинки
Щоб справжнє дерево мало змогу стояти якнайдовше, потрібно звернути увагу на його вид під час вибору. Наприклад, сосна здатна витримати до 12 днів, а звичайне дерево - 10 діб. Тим часом, щоб трохи відтермінувати осипання голок, можна використати наступні поради:
- Встановлювати ялинку варто у кімнатах з температурою від +16 до +18 градусів Цельсія;
- Слід уникати зон біля радіаторів опалення або камінів;
- Треба щодня забезпечувати необхідну кількість прісної води без добавок;
- Під час прикрашання краще застосовувати світлодіодні гірлянди (вони видають менше тепла, що запобігає висиханню).
Також, після встановлення, вже прикрашене дерево не слід переміщувати. Річ у тім, що живі ялинки стають вразливими після їх вилучення з природного середовища. Тому, їх зайве пересування може погіршити якість поглинання води та збільшити навантаження на слабкі гілки.
Додаткові лайфхаки для збереження якості святкового дерева
Задля збереження свіжості ялинки, після покупки варто додатково обробити зріз (підрізати стовбур краще на 1-2 см). Щоб зменшити навантаження на гілки, краще використовувати не важкі прикраси. А щоб дерево не висохло раніше, потрібно уникати його розміщення у приміщеннях з сильними потоками повітря.
Додатково, якщо святкове дерево не поливається, варто забезпечити достатню вологість всередині кімнати. Для цього підійде, наприклад зволожувач повітря (особливо, за наявності центрального опалення). Також, потрібно інколи обробляти голки свіжою водою з пульверизатора.
До речі, захистити хвою від передчасного осипання можливо і за допомогою спеціальних аерозолів. Там присутні особливі речовини, які виробляють тонкий плівковий шар. Ця плівка зберігає необхідний рівень вологи.
На правах реклами