Індукційні варильні поверхні: технологія для комфорту та кулінарної майстерності

16

Приготування їжі – це не лише важливий аспект життєдіяльності, але й процес, який повинен бути зручним, а для більшості людей ще й естетичним.

Техніка “Хаєр”, така як індукційні варильні поверхні, відповідає всім цим вимогам. Подібні прилади отримали велике поширення, адже вони зручні, ефективні, комфортні у використанні. Детальніше про індукційні поверхні ми розповімо далі.

Типи індукційних варильних поверхонь

Моделі варильних поверхонь, які працюють за принципом індукції, дуже різноманітні. Перша класифікація – за кількістю конфорок:

  • одноконфоркові. Це компактні та зручні прилади для невеликих кухонь. Вони зазвичай не вбудовані, а представлені у вигляді окремих приладів. Врахуйте, що такий формат підходить тільки для приготування невеликої кількості страв;
  • двоконфоркові. Практичний та зручний варіант. Такої варильної поверхні буде достатньо для приготування їжі на 2-3 осіб;
  • чотириконфоркові. Найпоширеніший та актуальний тип, щоб не замислюватися, де і скільки готувати. Також розміри цієї варильної поверхні доволі стандартні, тому її вдасться вписати в інтер'єр кухні та фізично помістити в гарнітур.

Наступна класифікація – за розташуванням конфорок. Найпопулярніше рішення – квадратні, коли індукційні поверхні розміщені стандартним чином. Крім того, зустрічається лінійний та ромбовидний формат, але вони менш поширені, оскільки встановлення таких в стандартних гарнітурах проблематичне.

Функції та технології в індукційних плитах

Індукційні варильні поверхні – це не новинка, але вони вважаються одним з найсучасніших рішень. Технології роблять процес приготування комфортним та ефективним. Основні рішення, які можна зустріти:

  • автоматичне розпізнавання посуду. Поверхня визначає, який саме поставлений на конфорку, та приймає рішення, активувати нагрів чи ні;
  • регулювання потужності. Це дуже зручно, адже дає змогу правильно приготувати різні страви. Налаштування доступне для кожної окремої конфорки;
  • функція Booster. Вона передбачає швидке нагрівання та максимальну потужність;
  • таймери. Встановлення певного часу приготування – дуже практичне рішення, адже в такому разі ваша страва не пригорить. Дуже актуально, якщо ви використовуєте перевірені часом рецепти й точно знаєте, скільки продукт готуватиметься. Після завершення заданого циклу поверхня відімкне нагрів;
  • індикація залишкового тепла. Ця опція попереджає, що поверхня залишається гарячою після вимкнення ще деякий час.

Присутня у деяких моделей система захисту від дітей. Вона передбачає блокування управління, щоб не відбулось випадкового ввімкнення.

Переваги індукційних варильних поверхонь

Такі сучасні прилади мають чимало переваг. Так, вони дуже економні. Нагрівання відбувається швидко. Енергія концентрується на посуді, а не на розігріві простору навколо. Відповідно вдається суттєво скоротити час приготування.

Подібні поверхні безпечні, адже в них немає відкритого вогню. Гріється лише працююча конфорка, а не прилягаючі. Відповідно, ризик отримати опік сильно зменшується.

Завдяки наявності таймерів та опції встановлення часу приготування можна точно контролювати процес. Дуже важлива перевага: доглядати за варильними поверхнями дуже просто. У них гладка глянцева поверхня, тож прибрати забруднення, які все ж таки виникатимуть в процесі використання, дуже просто.

Критерії вибору індукційних поверхонь для приготування

Вибір побутового приладу, особливо вбудованого, починається з визначення необхідних розмірів. Тобто перш за все виміряйте розміри, а також визначтесь з дизайном. Адже така естетична варильна поверхня повинна гармоніювати з кухонним гарнітуром.

Далі звертайте увагу на такі параметри:

  • матеріали. Більшість моделей виготовлена зі склокераміки. Вона міцна, надійна, добре чиститься та виглядає дуже привабливо;
  • тип управління. Може бути сенсорний або механічний. Перший варіант сучасний та зручний, другий – більш звичний. Тут вже варто вибирати, виходячи з власних уподобань;
  • функціонал. Оптимальний варіант, коли присутнє і регулювання потужності, і таймер, і готові програми. При цьому не варто переплачувати за функціонал, яким в реальності не будете користуватися;
  • бренд та гарантія. Краще зупинитися на продукції надійного виробника, який дає тривалу гарантію та забезпечує сервісне обслуговування.

Вбудована індукційна варильна поверхня – це дуже зручне та стильне рішення для вашої кухні. Вона поєднує в собі швидкість приготування, сучасний дизайн, енергоефективність. Приготування їжі на ній дуже приємне.

Джерело: haier-europe.com

На правах реклами

Коментарі

Читайте також