
Ведення будь-якої діяльності, де передбачається виконання трудомістких робіт, потребує якісного технічного оснащення.
У сільському та комунальному господарстві, будівництві, доброустрої територій необхідно купити мінітрактор. Така техніка коштує дешевше, ніж повноцінні трактори, хоча діапазон її потужності варіюється в широкому діапазоні. Тягова машина дещо менша за розмірами та вагою, простіша в експлуатації та доступніша за вартістю обслуговування, тим більше якщо купити мінітрактор від китайських і японських перевірених брендів. Саме такі моделі сьогодні в ТОП продажу в Україні, адже, крім високої надійності, справедливої ціни та довговічності, китайські та японські мінітрактори є фінансово рентабельними, вони швидко окупаються.
Як можна використовувати мінітрактор?
Експлуатація такої техніки можлива у багатоспрямованому режимі. Тобто одну одиницю техніки можна регулярно залучати у різних видах робіт. Це пов'язано з тим, що мінітрактор може агрегатуватися з різними типами знарядь:
- навісними та причіпними;
- активного та пасивного принципу дії.
Відрізняються знаряддя також за призначенням. Залежно від того, в якій саме сфері виконуватимуться роботи, можна купити для підключення:
- ґрунтофрезу;
- борону;
- культиватор;
- плуг;
- розкидач добрив;
- аератор;
- обприскувач;
- косарку;
- сівалку;
- картоплевикопувач;
- часниковикопувач;
- лопату;
- ківш;
- бур.
Також з мінітракторами можна використовувати причепи, що відповідають робочим характеристикам вантажності. У цьому випадку можна перевозити будматеріали, ґрунт, добрива, тварини, готові будівельні конструкції, сміття.
Який можна купити мінітрактор в Україні?
Представлені на ринку моделі відрізняються за різними характеристиками. Базова класифікація здійснюється за такими критеріями:
- тип двигуна;
- тип приводу;
- тип системи охолодження.
За типом двигуна можна купити дизельний або бензиновий мінітрактор. Бензинові моделі частіше використовуються для менш трудомістких завдань, при не дуже інтенсивному режимі експлуатації. Така техніка є компактною, має меншу вагу. Дизельні мінітрактори — це тягові машини з вищими характеристиками продуктивності та ефективності. Вони дають стабільне тягове зусилля, здатні безпроблемно працювати в режимі інтенсивних та високих навантажень.
За типом приводу розрізняють повнопривідні та задньопривідні версії. Другі — це відмінний вибір для виконання робіт за умов обмеженого простору, на простих ґрунтах та ділянках без серйозних проблем рельєфу. Повнопривідні — це мінітрактор з вищими характеристиками прохідності, стійкості на похилих поверхнях і на хитких, в'язких, важких, сипких ґрунтах. Вони забезпечують легкість виконання робіт, навіть при агрегації з важкими навісними знаряддями.
Тип системи охолодження визначає доступний режим роботи. Моделі з повітряним охолодженням можуть застосовуватися тільки для нетривалих і нескладних завдань, однак ціна їх нижча як у продажу, так і в обслуговуванні. Мінітрактори з водяною системою охолодження забезпечують безперебійну роботу ДВЗ без ризику перегріву будь-якої пори року, незалежно від інтенсивності навантажень.
На правах реклами