Мінітрактор – незамінний агрегат у невеликому сільському господарстві

22

Сфера сільського господарства розвивається довгі роки. Разом із нею розвиваються й знаряддя праці. Раніше вони приводилися в дію за допомогою коней.

У ХІХ столітті, коли почали швидко розвиватися парові машини нових типів, сільське господарство отримало нову техніку для роботи в полях: паровий трактор. Даного виду агрегати довели, що за ними – майбутнє.

З розвитком двигунів внутрішнього згоряння трактори стали працювати не на пару, а на бензині чи дизельному паливі. Це стало наступним проривом у розвитку сільського господарства. Наразі трактор – це незамінна машина в будь-яких умовах. Але не завжди великі агрегати є рентабельними та мають доступну вартість обслуговування. Якщо вони занадто великі та непідходящі, то фермери шукають їм заміну. Один із варіантів заміни – мінітрактор. Купити міні трактор можна у відповідних магазинах.

Основне, на що варто звертати увагу при купівлі мінітрактора

Мінітрактор – це техніка невелика за розмірами, вона є прохідною, маневреною та економічною. Для вибору подібних агрегатів варто звертати уваги на такі елементи:

  • Зчеплення. Даний елемент буває двох типів: одно- та двудискове. Перший варіант передбачає, що разом із рухом трактора починатиме обертання й вал відбіру потужності – саме через нього передається обертання на навісне обладнання. Однодискове зчеплення просте й дешеве. Двудискове має більш складну конструкцію та воно більш дорожче в обслуговуванні. Але з ним вал відбіру потужності може не залежати від руху трактора.
  • Двигун. Найбільш популярні агрегати мають дизельні двигуни з трьома чи чотирма циліндрами. Від двигуна залежить усе, а тому важливо, щоб він був якісним. Також він має витримувати серйозні навантаження.
  • Гідравлика. Вона необхідна для того, щоб працювати з навісним обладнанням. Воно приводиться в роботу за допомогою валу відбіру потужності, але підйом та опускання таких елементів відбувається за допомогою гідравлики. Без неї неможливо використовувати багато елементів.
  • Трансмісія. Сучасні машини мають кілька (до п'яти) понижених передач та таку ж кількість підвищених передач. Також є одна чи дві передачі для руху назад.
  • Привід. У сучасних мінітракторах привід – повний. Також є блокування диференціалу. Завдяки цьому трактор краще працює в різноманітних умовах.
  • Кабіна. У деяких випадках її наявність виправдана. У деяких варіантах можна обійтися без неї. Усе залежить від побажань покупця.

Сучасні агрегати відповідають усім вимогам, котрі сьогодні виставляються перед ними.

Особливості вибору мінітрактора

Є кілька моментів, котрі допоможуть вибрати агрегат. Серед них є такі:

  • Покупець телефонує в магазин, і там йому допомагають обрати кілька варіантів, котрі відповідають запиту покупця. Далі людина обирає найкращий варіант. Якщо й тут є труднощі, то спеціалісти все підкажуть.
  • Інколи варто відвідати виставки техніки, на яких можна ознайомитися з агрегатами краще.
  • Далі оформлюється замовлення. Людина сплачує за техніку тільки після її доставки.

Мінітрактори – це хороші агрегати, котрі допомагають у сучасному сільському господарстві.

На правах реклами

Коментарі

Читайте також