На громадські роботи з ліквідації наслідків паводку

12
0

залучено понад 500 закарпатців

41 угоду зі сільськими та селищними радами на організацію оплачувальних громадських робіт із ліквідації наслідків стихійного лиха укладено центрами зайнятості Закарпаття. Безробітні очищають русла річок, рови й території від намулу та сміття, прибирають придорожні смуги, відновлюють дороги, ремонтують пошкоджені  приміщення. До речі, на обліку в центрах зайнятості у чотирьох потерпілих внаслідок паводку районах перебуває 6729 безробітних,  в громадських роботах беруть участь 501. Безробітні працюють на обєктах у Рахівському, Хустському, Тячівському та Міжгірському районах. 

Кількість людей постійно змінюється. На роботи залучаються в основному жителі потерпілих сіл, – каже начальник відділу організації послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Петро Фолтин. – До сільських рад звертаються люди, які наразі мають статус безробітного, адже для них з’явилася можливість тимчасового заробітку в рідному селі.

 – Зважаючи на те, ліквідація наслідків стихійного лиха проводиться в  складних умовах, заробітна плата не обмежується мінімальним розміром, – каже Петро Фолтин.  

Найкраще громадські роботи організовані на Рахівщині. З 20 місцевими радами укладено відповідні угоди, до робіт залучено близько трьохсот безробітних. Ними прибирається узбіччя доріг та річок від сміття, нанесеного мулу. Майже місяць працюють безробітні на оплачуваних громадських роботах, відновлюючи життєдіяльність  Великого Бичкова, Видрички, Лугів, Богдана  та інших населенних пунктів району. За порівняно короткий період зроблено чимало: відновлено роботу дошкільного навчально-виховного закладу, очищено русла річок Шопурка, Кісва, Чорна Тиса, Біла Тиса  від повалених дерев, кущів, намулу та сміття, повідомили в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації. 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також