Мова йде про журналістів зі Спеціального контролю, які не випускають з поля зору розвиток справи мукачівської лікарки.
Матір обвинуваченої Надія Балаж звернулась у Фейсбуці до активістів та наголосила, що не є етичним публікувати фото її сім’ї без їх попередньої згоди, мовляв, такі публікації принижують їх гідність. Жінка також підкреслила, що фотографування судового процесу є втручанням в її особисте життя та провокує агресію з боку громадян своїм змістом.
Цікаво, що схоже повідомлення написала і Діана Назаренко, яка є захисником сімей потерпілих у цій справі. Вона вважає, що фото з її участю є втручанням в адвокатську діяльність.
Однак, дивним є те, що пані Діана, яка, по суті, мала б відстоювати права родичів загиблих внаслідок смертельної ДТП, дуже тісно спілкується з Наталією Балаж та її адвокатом Андрієм Циганковим.
Варто зазначити, що з 28 березня 2015 року набув чинності Закон України “Про забезпечення права на справедливий суд”, яким засобам масової інформації дозволяється застосовувати портативні відеотехнічні засоби фіксації судових засідань без дозволу суду. Відповідна норма прописана в пункті 3 статті 11 закону “Гласність і відкритість судового процесу”.
Мukachevo.net