Основні критерії вибору ноутбука для дизайнерів: що врахувати першочергово

25

Коли мова йде про купівлю ноутбука, такий пристрій люди, як правило, беруть або для роботи, або для розваг. На щастя, виробники враховують подібні моменти, відтак покупець можна обрати лептоп відповідного класу. Це можуть бути універсальні, ігрові рішення, а також для бізнесу чи нескладних завдань.

Та є ноутбуки, що розроблені з урахуванням професійних потреб дизайнерів https://comfy.ua/ua/notebook/, і якщо ви є представником цього напрямку або ж тільки стаєте на цю стежину, мати під рукою потужний лептоп – не примха, а необхідність.

Як обрати ноутбук для дизайнерів правильно

Кілька слушних порад щодо вдалого вибору пристрою для дизайнера вам точно не завадять:

  • По-перше, процесор

Найперше варто звернути увагу на чипсет. Це, так би мовити, двигун лептопа, від якого залежить функціональний потенціал пристрою. Якщо вам доведеться виконувати дизайнерські завдання, процесор ноутбука має бути максимально потужним, наприклад, Intel Core i7 або i9, AMD Ryzen 7 або 9 тощо.

  • По-друге, графічний процесор

Для роботи з графікою також потрібен потужний графічний процесор. Орієнтир: NVIDIA GeForce GTX/RTX чи AMD Radeon Pro. Вони створені спеціально для того, щоб користувач мав змогу нормально працювати з 3D-графікою та іншими ресурсоємними задачами.

  • По-третє, «оперативка» та пам'ять на жорсткому диску

Підхоже рішення – ноутбуки з оперативною пам’яттю не менше 16 Гбайт. Оптимальний варіант – 32 Гбайт – задля комфортної роботи з великими файлами та кількома програмами одночасно.

Також не варто забувати і про жорсткий диск. Його об’єм має бути достатнім для того, щоб зберігати великі файли і у значних кількостях (від 512 Гбайт і вище).

  • По-четверте, дисплей

Екран ноутбука для дизайнерів – мінімум 1920x1080 пікселів, а краще 4K. Висока роздільна здатність важлива для роботи з деталями, де чіткість – понад усе.

Також має значення і діагональ. Варто опиратися на власні потреби, але екран не має бути меншим, ніж 16”.

  • По-п’яте, порти та конектори

Потрібний мінімум: USB-C, Thunderbolt 3/4, HDMI, SD-кардрідер, з допомогою яких можна підключати зовнішніх пристрої, монітори, інші гаджети, які потрібні у роботі дизайнера.

Простими словами, для дизайнерських робіт потрібен потужний ноутбук, який має потенціал та ресурс для нормальної роботи з «важкими» програмами та додаткам. Бо в іншому випадку ви стикатиметесь із зависаннями, нестабільною і повільною роботою, помилками та іншою халепою. Майте це на увазі.

На правах реклами

Коментарі

Читайте також