По факту незаконної приватизації в Ужгороді порушено кримінальну справу

7
2

Про це повідомив сьогодні прокурор міста

      Сьогодні в Ужгородській міській раді відбулася довгоочікувана зустріч депутатів і мера Сергія Ратушняка із прокурором Ужгорода Олександром Стратюком. Не секрет, що можновладцям обласного центру не до вподоби кримінальні справи, які останнім часом порушила прокуратура проти службових осіб Ужгородської міської ради. А тому, останні вирішили висловити свої претензії, як мовиться, віч-на-віч. 

          Скажемо одразу, що конструктивної розмови не вийшло. Якщо депутати пробували предметно висловлювати свої побажання подальшої співпраці ради і прокуратури, то Сергій Миколайович, нажаль, і цього разу не відмовився від своєї звичної популістської риторики, раз у раз  звинувачуючи прокурора Ужгорода у замовності його дій, а подекуди вдавався і до відвертих образ. 

          Благо, Олександр Стратюк не  дав себе спровокувати і не заглиблювався у політичні розбори затіяні Сергієм Ратушняком. Натомість, оголосив, що прокуратура Ужгорода порушила кримінальну справу по факту незаконної приватизації через аукціон 5 об’єктів в Ужгороді, серед яких і славнозвісна аптека №1 по вул. Корзо, яка після вдало проведеної оборудки стала власністю фірми «Сертадо», що заснована сімейством Ратушняків. На це спантеличений Сергій Миколайович зміг лише відповісти: «Ви це спочатку доведіть!». Олександр Стратюк запевнив мера Ужгорода, що прокуратура доведе цей факт.

Коментарі

Т
тин-кол

Це ж як треба лизати балогам, щоб мало не кожного дня порушувати по кримінальній справі. Даже Різак собі такого не дозволяв.

Е
Енді

Це ж як треба наплювати на місто і його мешканців, щоб щодня у них тиряти землю гектарами і майно цілими будівлями. Навіть Погорєлов собі такого не дозволяв

Читайте також