Погожі осінні дні не повинні заколисувати

5
0

Заступник Глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний провів з головами обласних державних адміністрацій селекторну нараду щодо підготовки до опалювального сезону

        У п’ятницю, 31 жовтня, заступник Глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний провів з головами обласних державних адміністрацій селекторну нараду щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних закладів до опалювального сезону 2008-2009 років. У селекторній нараді також взяв участь голова облдержадміністрації Олег Гаваші.

      Це вже четверта селекторна нарада щодо підготовки регіонів до початку опалювального сезону. Наразі 99 відсотків котелень в Україні готові подавати тепло. Але з огляду на хороші погодні умови в деяких областях вони поки не працюють. Роман Безсмертний наголосив на необхідності передоплати за споживання теплової енергії, що дозволить виробникам цих послуг завчасно розрахуватися з постачальниками за енергоносії.

    На Закарпатті, станом на 30 жовтня, до роботи в зимових умовах підготовлено всі 867 котелень, з яких 95 – підприємства комунальної теплоенергетики та 772 – відомчі котельні (190 котелень закладів охорони здоров’я, 506 – освіти та науки, 22 – соціального захисту населення, 44 –культури, 4 котельні Міністерства оборони та 6 – Міністерства транспорту та зв’язку).

    Нині запущено у роботу 806 (93 відс.) відомчих котелень та 45 (47,4 відс.) котелень комунальної теплоенергетики, зокрема у Мукачеві – 26, Хусті – 5, Виноградові – 7, Перечині – 3 та смт. Вишково – 4.

    Подано теплову енергію у 503 дошкільні навчальні заклади (97,1 відс.), 691 учбовий навчальний заклад (98 відс.), 57 лікарень (96,6 відс.) та у всі заклади соціального захисту населення.

    Всього в області на звітну дату забезпечені тепловою енергією 268 житлових будинків, що становить 27,9 відс. від загальної кількості будинків з централізованим теплопостачанням, з них у Мукачеві – 223 буд. (84 відс.) та – 45 (88,2 відс.) у Виноградові.

    Досі в області не опалюється 15 дошкільних навчальних закладів,12  з яких в Ужгороді та 3 – в Рахові, 14 учбових закладів (12 – м. Ужгород, 2 – м. Рахів) та 2 лікарні в Ужгороді. Ці об’єкти отримують тепло від котелень комунальної теплоенергетики, які на даний час не працюють через теплі погодні умови у Рахові та через відсутність лімітів на газ в Ужгороді. В останньому випадку через заборгованість КП „Уж-тепло” за спожитий природний газ, що досяг майже 9 млн. гривень, без тепла залишаються також і житлові будинки.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також