
лікеро-горілчаної продукції
Державною податковою адміністрацією у Закарпатській області приділяється значна увага питанням контролю за функціонуванням ринку спирту, алкогольної і тютюнової продукції.Проведеними у жовтні поточного року перевірками виявлено ряд зловживань та порушень у сфері обігу підакцизних товарів.
Так, 24 жовтня 2006 року в ході проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами, працівниками регіонального управління ДААК ДПА у області та підрозділу боротьби з незаконним обігом товарів податкової міліції у складському приміщенні приватного підприємця у смт. Великий Березний виявили 2700 пляшок горілки з підробленими акцизними марками. Алкогольні напої вартістю 17 тис. 600 грн вилучені із незаконного обігу до з’ясування обставин.
Аналогічний факт зберігання та реалізації алкогольних напоїв з підробленими акизними марками виявлено і у одного з підприємців селища Міжгір`я.
За даними фактами незаконного використання підроблених марок акцизного збору слідчим відділом податкової міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 216 ч. 1 Кримінального кодексу України.
Робота щодо недопущення незаконного обігу лікеро-горілчаної продукції продовжується та знаходиться на постійному контролі.
Регіональне управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом
та обігом підакцизних товарів