Що вам потрібно для налагодження пакування на виробництві

34

Для успішної діяльності виробництва потрібно правильно налагодити пакувальні процеси. Від цього залежатиме рівень продуктивності, якості та надійності продукції та вантажів.

У разі неправильних налаштувань чи неправильно підібраного обладнання/матеріалів компанія може постати перед серйозними труднощами та зазнати збитків.

З чого почати та як краще оптимізувати вже існуючу пакувальну лінію? Для початку варто проаналізувати свої виробничі процеси та зрозуміти, що потрібно для покращення діяльності бізнесу. Враховуються особливості виробництва та продукції, тип та розміри упаковки, рівень автоматизації, бажаний результат по швидкості пакування та його якості. Рекомендується звернутися до спеціалістів, які допоможуть підібрати технології, встановлять їх та навчать персонал.

Після аналізу відбувається процес пошуку дистриб'юторів та виробників, тестування їхніх пропозицій та вибір оптимального рішення. Важливо звернути увагу на сервіс від постачальників, які вони мають можливості та які програми для пакування можуть запропонувати. Ідеально протестувати їхнє обладнання та матеріали безпосередньо на своєму виробництві в умовах виробничих процесів.

Для налагодження пакувальної лінії потрібно буде підготувати місце для обладнання, щоб воно відповідало необхідним запитам від виробника машин. Рекомендується дотримуватись усіх правил безпеки та контролювати процес пакування на перших етапах з підтримкою кваліфікованого спеціаліста.

Базова напівавтоматична лінія з пакування в ПОФ-плівку та короби

Для прикладу візьмемо популярну лінію для пакування, яка складається з:

  • конвеєрів (гравітаційних та привідних);
  • термопакувальника з L-подібним ножем;
  • термотунелю для обдування упаковки;
  • формувальника коробів;
  • заклеювача;
  • палетопакувальника.

Принцип роботи лінії достатньо простий. По транспортеру подається продукція, яка оператором пакується у ПОФ-плівку на запаювачі та усаджується в термотунелі. Потім упаковка переміщається далі до процесу вкладання в короб. Коробка формується просто: машина згинає клапани та закриває дно, оператор наповнює короб та передає його на процес склеювання. Заклеювач склеює дно та верх короба, який потім рухається далі та вкладається на піддон. За допомогою палетопакувальника пакується палета, яка готова для транспортування.

Така напівавтоматична лінія дозволяє значно скоротити час пакування, покращити його якість та стабільність, зменшити витрати на відходи пакувального матеріалу та робочу силу. У результаті компанія покращує свої показники продуктивності та забезпечує себе надійною лінією, яка ефективно прослужить тривалий час.

Варто зауважити, що більшість постачальників надає послуги з професійного технічного обслуговування обладнання. Це дозволить підтримувати гарний рівень якості виробництва та убезпечувати обладнання від непередбачених поломок.

Завдяки оптимізації виробництво отримує ряд переваг:

  • автоматизація;
  • контроль витрат та працездатності;
  • зменшення відходів;
  • стабільність та якість;
  • безпека продукції та операторів;
  • збільшення рівня продуктивності.

Коли ви починаєте з нуля, звичайно, вам потрібні консультації спеціалістів. Це дозволить уникнути проблем та зайвих витрат.

На правах реклами

Коментарі

Читайте також