У місті над Латорицею знову пектимуть якісний хліб

11
0

З допомогою чесної конкуренції і підвищення заробітної плати працівникам

8 червня під головуванням Мукачівського міського голови Василя Петьовки відбулося чергове засідання виконкому Мукачівської міської ради. На порядок денний виконкому було винесено 26 питань, серед яких: «Про заходи щодо покращення якості виробництва хліба і хлібобулочних виробів в місті та дотримання правил торгівлі його реалізації», «Про хід реалізації програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об»єктів житлового та громадського призначення», «Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання, гарячого, холодного водопостачання, водовідведення; вивіз, складування та захоронення твердих побутових відходів; складування та захоронення промислових відходів; вивіз рідких нечистот», інформація про роботу державної виконавчої служби по виконанню судових рішень тощо.

В ході обговорення першого питання порядку денного міським головою було висловлено ряд зауважень та пропозицій відносно такого важливого для мукачівців питання, як якість виробництва хліба та хлібобулочних виробів. Зокрема він звернув увагу присутніх на те, що результати аналізу статистичних даних вказують на спад виробництва хлібної продукції серед мукачівських виробників. І у зв»язку з цим виникають закономірні запитання: „Або хліб пішов у тінь?” „Або мукачівці розучилися пекти хліб?”.

„Якщо розучилися пекти хліб, - то потрібно їхати в Хуст чи Берегово звідки він масово завозиться у Мукачево і вчитися у них якісній і доступній по ціні випічці, бо сидіти склавши руки і спостерігати, як завойовується наш ринок сусідами неприпустимо, адже за цим стоять робочі місця наших городян і ми повинні дбати про свого товаровиробника”- резюмував міський голова. Що стосується першої частини питання, то тут вихід бачиться „у чесній і прозорій конкуренції і, звичайно, підвищенні заробітної плати для працівників”.

Василь Васильович відзначивши серйозну роботу пророблену відділами, які готували дане питання наголосив, що якраз у даній справі потрібно врахувати широке коло питань, які стосуються даної проблематики, а їх можна було б почути насамперед від реалізаторів хліба, яких чомусь представляла тільки одна господарська структура, тому було запропоновано додатково організувати зустріч виробників та реалізаторів. Керівництвом міста, рішуче було заявлено про необхідність якнайшвидшого відходу від практики продажі хліба на тротуарах.

Головний державний санітарний лікар м.Мукачева В.М.Ревчук закликав звернути головну увагу на технологію виробництва хліба та умови праці, що було підтримано директором пивзаводу І.М.Лукечею, на підприємстві , якого випікається чи не найбільше хліба у нашому місті. Іван Миколайович підкреслив необхідність переоснащення виробництва, щоб мати можливість конкурувати на ринку, а також висловився про те що майбутнє за великими підприємствами, хоча і міні-пекарні мають право на життя.

Повернутися лицем до проблем людей з обмеженими можливостями, таким був лейтмотив виступів при обговоренні питання «Про хід реалізації програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення». Члени виконкому зобов»язали відділ архітектури та містобудування, інші підрозділи причетні до даної проблеми не видавати жодних дозволів на будівництва та реконструкцію об»єктів, на яких не буде враховано вимоги чинного законодавства.

Напевно, найбільше емоцій з боку мешканців міста викличе рішення по питанню щодо «Встановлення тарифів на послуги теплопостачання, гарячого, холодного водопостачання, водовідведення; вивіз, складування та захоронення твердих побутових відходів; складування та захоронення промислових відходів; вивіз рідких нечистот». Тому і самі члени виконкому і міський голова в напруженій дискусії шукали найбільш оптимальні рішення, з тим щоб пом»якшити їх вплив на рівень життя найменш соціально незахищених верств населення.

Вл.інф.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також