Угорський оператор Vodafone скасував плату для дзвінків на Закарпаття

16
5

Стільниковий оператор Vodafone з 1 квітня скасував додаткову плату за роумінг, тобто за дзвінки за кордон, для передплатників тарифу Red, а їх у компанії 100 тисяч.

Два роки тому британський оператор Three вже зробив те ж саме, але для окремих країн Європи.

Нині компанія Vodafon вирішила запровадити подібний експеримент та почали саме з Угорщини. Глава угорської філії компанії Дієго Массіда розповів, що нововведення розроблено спеціально для місцевого ринку.

"Це має сенс саме для угорців, бо в сусідніх країнах дуже велика угорська громада, і так що ми вважаємо, що наша послуга буде затребувана тими громадянами Угорщини, які проводять з багато часу зі своїми родичами за кордоном", - каже Массіда.

До речі, Євросоюз уже кілька років безуспішно бореться за повне скасування зборів за роумінг у загальноєвропейському масштабі. Однак оператори поки що різко проти, кажучи про втрату своїх доходів.

Mukachevo.net

Коментарі

ДБ
до бомжа

На халяву не дают, но если ты сможешь доказать, что твои предки до 1919 года илы с 1939- го по 44-тый год жили в Закарпатье и когда-то ители Венгерское подданство (независимо националиности: русин или венгр), то имеешь право на Венгерский пасспорт.

В
Володимир

Правильно зробили

"
"бомж"

А що дають на халяву паспорти ?

)
)))

Яб сам поііхав в Словадчину чи Угорщину лиш дайте мені паспорт

І
Іван

Насправді в цьому рішенні слід вбачати дуже серйозний месседж не на користь України. Угорщина ніколи не змириться з тим фактом, що з приходом СРСР вона втратила Берегсас, Унгвар і Мункач. Якщо з Ужгородом і Мукачевом зараз все ясно – тут панують проукраїнські настрої, то ситуація з Береговом вкрай складна. Угорщина всіма силами прагне посилити свою присутність, вона грає серйозну шахову партію: угорські паспорти, малий прикордонний рух, спонсорство, угорські вивіски… Берегівчани вже зараз не хочуть знати українську мову, нажаль. Навіть інтернет здебільшого береться по угорським магістралям, мобільне покриття угорськими операторами вже є. І якщо хтось думає, що США не дозволить… США вже по питанню острова Зміїного було не на стороні України. Через це рішення Україна втратила можливість розробки чорноморського шельфу нафти та газу.

Читайте також