Майстриня із Ужгорода виготовляє капелюшки. Але робить їх з усього, що попаде під руку, - від ґудзиків до дротиків. У колекції дизайнерки вже десяток різноманітних капелюшків.
Свій перший капелюшок Габріелла виготовила півтора року тому. Її запросили до Англії на весілля і попередили: обов'язковий дрес-код - капелюшок. У магазинах Ужгорода потрібного не знайшла, тож взялася робити власноруч. На обруч для волосся прикріпила паперову форму й обгорнула її сіткою для букетів.
Габріелла Нікітчук, дизайнер капелюшків:" Використала лиш пір'я, декілька матеріалів, брошку, якби це був весь мій капелюшок. Потім, після приїзду, додому почала експериментувати з різними матеріалами".
Дівчина спробувала виготовляти капелюшки із фетру та соломки сінамей. Спочатку їх обробляла гарячою парою, потім закріплювала на спеціальну форму - коробку з пінопласту.
Через добу сформовану основу капелюшка потрібно обробити спеціальним розчином на основі клею ПВА, ділиться секретами майстриня. Далі її висушити і можна прикрашати. Як саме, залежить від фантазії. Тепер Габріелла на всі святкові заходи виготовляє собі новий головний убір.
Габріелла Нікітчук, дизайнер капелюшків: "Мені здається, що в образі жінки, капелюшок він є такий як в кінці речення - знак оклику, він так доповнює весь образ загальний".
Чоловік Габріелли хобі дружини підтримує - не лише морально, а й матеріально. Адже сама дизайнерка на капелюшках поки що не заробляє.
Олександр Нікітчук, чоловік дизайнерки: "Я її підтримую максимально, по можливості, шо я їй можу дати, надати, можливо коментарі, поради, фінансово допомогти у цьому питанні".
На виготовлення одного капелюшка треба не більше тижня, каже майстриня. А от задоволення від такого аксесуара можна отримувати ще дуже довго.